Operátor Call Centra - mzda až 60.000,-

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha  Karlín, Praha
Firma Klikpojisteni.cz, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 60.000 Kč

O nás

Společnost Klik.cz si během sedmi let vybudovala silné postavení na českém trhu. Důkazem tohoto tvrzení jsou spokojení zákazníci a neustále se zvětšující firma. Stali jsme se dokonce jedničkou na trhu v oblasti prodeje auto pojištění. V současné době nás najdete v Praze, Ústí nad Labem a nově také v Bratislavě. Díky tomuto růstu hledáme posily do našich Call Center, které fungují prostě naruby oproti jiným Call Centrům.

Jak vlastně může fungovat Call Centrum naruby?

O Call Centrech už jsi určitě něco slyšel/a…např.: volá se lidem, kteří ani nemají tušení, kde jsi na ně vzal/a číslo. Tento člověk je následně na druhém konci drátu dost nepříjemný a málokdy si od Tebe něco koupí. Ano, přesně tak my to rozhodně neděláme! Naopak, kontakty získáváme tak, že si klient sám vyplní formulář na našich webovkách nebo si zadá žádost o zpětné zavolání. Ve chvíli, kdy nám přijde žádost od klienta, voláme a prodáváme.

Kolik je u nás základní mzda?

 • Nástupní mzda je u nás základ 25.000,-Kč plus provize z prodeje.

Kolik si u nás vyděláš na bonusech?

 • Stalo se Ti, že jsi si v jiných Call Centrech na bonusy v prvních měsících vůbec nesáhl? To Ti u nás nehrozí. Ve zkušební době jsou cíle nastavené tak, že si každý může vydělat 5.000,-Kč až 20.000,-Kč. Po zkušební době Tě čekají bonusy až do výše 50.000,-Kč. Pokud budeš hodně šikovný, tak klidně i více!

Stále váháš a bojíš se, že budou cíle pro Tebe nedosažitelné?

 • U nás Ti může úplně odpadnout stres z plnění cílů. Určitě se teď ptáš, jak je to možné, když se jedná o prodejní pozici? Záleží to jen na Tobě, kolik za měsíc uzavřeš smluv, ale platí u nás pravidlo čím více smluv tím vyšší bonusy. Nemusíš cíl vždy splnit na 100 %, aby Ti vůbec nějaký bonus byl vyplacen. Už od splnění cíle na 60 % Ti bude bonus vyplacen.

Co Ti ještě můžeme nabídnout?

 • Přátelské pracovní prostředí v centru města Stravenky nebo stravenková karta Navýšení fixní mzdy pro všechny zaměstnance po odpracování 1,5 roku, další navýšení pak po 3 letech Až 5 týdnů dovolené Zvýhodněná karta Multisport Pravidelné vzdělávací programy, které ti pomohou v oblasti komunikace a prodeje Po zaučení možnost občasné práce z domova Možnost kariérního růstu – povyšujeme zaměstnance pouze na základě interních výběrových řízení Pravidelné soutěže o zajímavé ceny Skvělé firemní akce (večírky, grilování, laser game, paintball, motokáry, bobová dráha atd.) Relax zónu Ovocné úterky a občerstvení na pracovišti (každé úterý čerstvé ovoce pro zaměstnance), několikrát do roka balíčky vitamínů na podporu imunity. Nastoupit můžeš ihned nebo dle domluvy.

Co od Tebe očekáváme?

 • Svých zaměstnanců si velmi vážíme a je pro nás hodně důležité, abys i ty zapadl/a do týmu. Co to znamená? Hledáme někoho, kdo je přátelský, spolehlivý, pracovitý a proklientsky orientovaný. Pokud budeš mít praxi s prodejem po telefonu, budeme rádi, ale pokud ji nemáš a práce pro stabilní a silnou firmu Tě zaujala, neváhej a zašli také životopis. Pokud by tě zajímalo více info, podívej se i na naše nové kariérní stránky http://www.ccnaruby.cz/

Benefity

 • Finanční bonusy / prémie
 • Firemní akce
 • Vzdělávací kurzy
 • Přátelské prostředí
 • Občerstvení na pracovišti
 • Children-friendly office
 • Dog-friendly office

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena