- 35 000 – 38 000 Kč
- Plný úvazek
- Vhodné také pro cizince
Jsme Mosolf Automobillogistik s.r.o., společnost podnikající v oblasti logistiky automobilového průmyslu - převážíme nové osobní vozy po Evropě a máme i dílnu pro opravy vozů.
Na nově zřízenou pozici hledáme kolegu / kolegyni, který/á má technické myšlení a domluví se alespoň na základní úrovni německy. Jedná se o podporu a zástup vedoucího techniky v rámci převážně administrativní činnosti v oblastech mechanické dílny a lakovny.
Nového kolegu si rádi zaučíme, není potřeba mít speciální znalosti.
* zpracování zakázek – rozdělení a určení práce automechanikům a lakýrníkům, následná práce s pracovními výkazy
* zodpovědnost za dodržování termínů
* komunikace se zákazníky
* spoluúčast na dalších činnostech spojených s chodem oddělení
* SŠ vzdělání zakončené maturitou
* řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
* ovládání německého jazyka
* schopnost práce na počítači
* zájem o automobily
* samostatné, aktivní a odpovědné plnění pracovních povinností
* komunikativnost, efektivní jednání
* zaměstnání na hlavní pracovní poměr
* odpovídající finanční ohodnocení
* roční odměny (13. mzda)
* příspěvek na životní a penzijní pojištění
* sick day
* možnost dalšího vzdělávání včetně jazykových kurzů
* zázemí silné stabilní společnosti
* osobní přístup k zaměstnancům, přátelské pracovní prostředí
Termín nástupu: dle dohody
Místo výkonu práce: Dobrovice u Ml. Boleslavi
Pracovní doba: PO – PÁ 7:00 – 15:40 (přes léto 6:00 – 14:40)

Pokud se chystáte na dovolenou, budete dlouhodobě mimo kancelář nebo jste nemocní, nezapomeňte si nastavit automatickou odpověď. Ukážeme vám, jak má vypadat a připojíme i vzory možných odpovědí. V článku naleznete i vzor automatické odpovědi v angličtině. Víte, že ve svém Outlooku můžete nastavit i pravidla, jak se bude příchozí pošta třídit?

Vybrat si dobře firmu, ve které budete pracovat, neznamená jen brát super výplatu. Zvlášť pokud jde o práci rukama, kde jde často i o zdraví a čas pro sebe a rodinu. Dobrý zaměstnavatel také otevřeně komunikuje, nabízí jistoty a je předvídatelný. Už při prvním kontaktu tak můžeme poznat, jestli něco nehraje.

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.