Obchodní zástupce společnosti Motopoint a.s. pro Moravu a východní Čechy

Olomouc
Firma
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Anglický jazyk (Pokročilý začátečník A2) ,
Český jazyk (Expert C2)
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou
Řidičské oprávnění

O nás

Váš obchodní talent a zkušenost nyní mohou měnit svět motorek!


Společnost Motopoint a.s. není jen dodavatelem náhradních dílů a příslušenství na motorky, ale skutečným obchodním partnerem, kterému záleží na tom, jak se jeho klientům daří.


Spojujeme dva světy – svět výrobců a jejich dokonalé techniky a svět vášně pro motorky. Proto přinášíme našim obchodním partnerům nejen špičkové produkty, ale i podporu, zkušenosti a férový přístup.


Práce obchodního zástupce u nás je velmi různorodá činnost v prostředí krásných strojů a nadšených lidí s možností přesahu i do jiných oblastí.
 

Co u nás budete dělat:

  • Pečovat o svěřené zákazníky a rozvíjet s nimi obchodní vztahy.
  • Aktivně hledat nové obchodní příležitosti ve svěřeném regionu (Morava a východní část ČR ) a připravovat nabídky pro klienty.
  • Prezentovat produkty, školit zákazníky a jejich týmy a podporovat jejich obchod.
  • Účastnit se veletrhů, výstav a dalších prodejních akcí.
  • Podílet se na definici celofiremních cílů i svých KPI a přispívat k obchodní strategii.
  • Zajišťovat základní administrativu a reporting.

Koho hledáme:

  • Zkušeného obchodníka s vysokou mírou odpovědnosti za dosažené výsledky, který rád buduje vztahy a nachází nová řešení.
  • Samostatného člověka s nadhledem a touhou uspět, který si umí poradit v různých situacích.
  • Parťáka s tahem na branku, spolehlivého a odvážného při nových výzvách.
  • Praxe v moto nebo podobném segmentu je výhodou, stejně jako vášeň pro motorky.
  • Nutný je řidičský průkaz sk. B, dobré uživatelské schopnosti na PC, alespoň základní znalost AJ a ochota cestovat.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Vyjímečnou firemní kulturu

    U nás si nehrajeme na formality – jsme tým, který táhne za jeden provaz.
    Prostředí u nás je otevřené, přátelské a neformální, protože věříme, že nejlepší výsledky vznikají v prostředí důvěry a férovosti.
    Dáváme prostor pro rozvoj a nové nápady. Máte možnost rozvíjet své dovednosti a přebírat role v různých oblastech. Podporujeme každého, aby dosahoval skvělých výsledků. A protože máme v sobě soutěživého ducha, motivuje nás překonávat výzvy a posouvat hranice.

    V Motopointu dále získáte: 

    • zajímavou práci ve firmě s evropským dosahem, kde můžete uplatnit své zkušenosti v atraktivním obchodním prostředí,
    • moderní zázemí a motivující odměňovací systém s možností ovlivnit výši své odměny,
    • možnost rozvíjet své dovednosti a přebírat role i v dalších oblastech souvisejících s obchodem,
    • možnost účasti na školeních, výstavách, workshopech apod.,
    • nezbytné vybavení pro prác i možnost jeho soukromého  využití, tj. auto, telefon a notebook,
    • a samozřejmě  další zajímavé benefity.

Pokud vás pozice zaujala, napište nám o sobě pár slov, připojte CV a my se s vámi rádi potkáme !

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Možnost kariérního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

KORDSTAV s.r.o. | KORDSTAV s.r.o. | Nová Ulice, Olomouc Nová Ulice, Olomouc
  • 50 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
včerejší
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | Kooperativa pojišťovna, a.s.,… | Olomouc Olomouc
  • 50 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 26. června
Broker Investment, s.r.o. | Broker Investment, s.r.o. | Olomouc Olomouc
  • 30 000 – 56 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. června
Nefrito laboratories, s.r.o. | Nefrito laboratories, s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. srpna
EURO NÁŘADÍ s.r.o. | EURO NÁŘADÍ s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. července
MONDO s.r.o. | MONDO s.r.o. | Slezské Předměstí, Hradec Králové Slezské Předměstí, Hradec…
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. října
Swisspearl Česká republika a.s. | Swisspearl Česká republika a… | Beroun-Závodí, Beroun Beroun-Závodí, Beroun
  • 31 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. října
RV projekt s.r.o. | RV projekt s.r.o. | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
  • 25 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. října
Murr CZ, s.r.o. | Murr CZ, s.r.o. | Stod Stod
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 30. října
DF Partner s. r. o. | DF Partner s. r. o. | Neubuz Neubuz
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 2. října

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
KORDSTAV s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB, Kaufland Česká republika v.o.s., MAXIN'S People Czech, s.r.o., PRESBETON Nova, s.r.o., Modivo Czech, s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Partners Financial Services, a.s., Broker Investment, s.r.o., 2H Service s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., UGO trade s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., XXXLutz, IZOMAT stavebniny s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Proveon, a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, Globus ČR, v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., SMS finance, a.s., DF Partner s. r. o., LPP Czech Republic, s.r.o., Alena Francová, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., PPL CZ s.r.o., Prosperity Financial Services a.s., Vitacall s.r.o., Jana Květoňová

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Designér / Designérka, Marketingový specialista / specialistka, Reklamní specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Obchodní manažer / manažerka, Technik / technička ve strojírenství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Prodejce / prodejkyně zájezdů, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nová Ulice, Olomouc, Olomouc, Velká Bystřice, Celá ČR, Lazce, Olomouc, Vsisko, Velký Týnec, Hodolany, Olomouc, Povel, Olomouc

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

auto zkušenost