V profesi "Webdesigner" aktuálně nabízíme 7 nabídek práce.

Technická Podpora Marketingu

Nutně vás hledají
 • Jesenice, Praha-západ
 • HAWLE ARMATURY, spol. s r.o.
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • Finanční bonusy / prémie
 • Firemní akce
 • Vzdělávací kurzy
 • Příspěvek na sport
 • Příspěvek na stravování
 • Příspěvek na volný čas
 • Příspěvek na dovolenou
 • Přátelské prostředí
 • Parkoviště
dnešní
Nutně vás hledají
 • Tymákov
 • Hana Svobodová
 • 18 900 – 50 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. března
 • Liberec
 • 5Q, spol. s r.o.
 • od 36 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. března



Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
HAWLE ARMATURY, spol. s r.o., Adaptine s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., Novitim s.r.o., LASTING SPORT s.r.o., Hana Svobodová, 5Q, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Webdesigner, Copywriter, Designér / Designérka, Grafik / Grafička, Fotograf / Fotografka, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Jesenice, okres Praha-západ, Vysočany, Praha, Ostrava, Praha, Sokolov, Tymákov, Liberec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

AJ bonus bonusy Bor hodnocení HR IT komunikace marketing Most nabídka NDA nové obchodní ohodnocení online pečlivost pobočka podpora práce pracovní pracovní úvazek práva prostředí rozvoj samostatnost SOU společnost společnosti správa stavebnictví technologie úvazek vzdělání vzdělávání zaměstnanců zkušenosti znalost životopis anglické české dar firemní informační jazyk kolektiv kontrola materiál mzdový německé obchod oblast oblasti obor oddělení Ostatní počítač PR produktový program programy příprava rok řešení řidič sociální soud správy standard stav systém technická technolog trh tým uživatel v práci výrobní zahraniční zájem zkušenost auto bezpečnost den domov iOS kancelář management mobil možnost náplň práce postup pozice práce z domova příklad rozhraní růst spolupráce v týdnu vhodný zábava aplikace design díl dny dovolené firmy korporát mobilní náplň nástroj operační projekt přátelské přátelské prostředí přátelský případ schopnost schopnosti součást stroj technický z domova zákazník agentura akce blog certifikace cíle CRM dění developer email expanze Facebook fotograf Google hlídání měření novinky obsah pec překlad reporting řízení strategie vedení znalosti agent cíl dovednost externí foto kampaně kariérní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt koordinace kov list měsíční možnost kariérního růstu navíc osobnost PC problém prodej prodejní projektové příjemné příležitost příležitosti přístup report řešení problémů služby termín tvorba úpravy anglicky benefit business interní LinkedIn manager Praha právo specialist specialista sport uchazeč finanční karta kreativní pomoc reklamy síla trend copywriter grafik krásné okolo pracovní prostředí Ronov Sokolov technik zajímavosti Java produktové údržba zajímavost designer telefon billboardy činnost EU firma flexibilní hlavní hledám Liberec na dobu neurčitou osobní rozvoj plat pracovní poměr praxe profesní životopis příspěvek stravenky stravování teambuilding týden volno výkon billboard brand daně grafici grafička inovativní minimální mzdové na dobu neplacené osobní placené poměr profesní programátoři sdílet sever volna zkušební
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Webdesigner
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena