Volné místo ve firmě ISS International Czech Republic

Stavební inženýr

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Zadavatel ISS International Czech Republic s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 45.000 – 60.000 Kč

O nás

ISS International Czech Republic s.r.o.

ISS International Czech Republic s.r.o. je součástí společnosti ISS Group, která byla založena v dánské Kodani v roce 1901 a dnes je nejvýznamnějším světovým dodavatelem v oblasti Facility Management Services a globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facility služeb.

ISS charakterizují mnoholeté zkušenosti vyvíjením nových metod a technologií, stejně jako vysoká úroveň řízení služeb v celém jejich spektru. V České republice ISS působí od roku 1996, ISS International s.r.o. byla založena v roce 2020 a je více rodinného typu.

O nás

Neustále rozšiřujeme náš kolektiv a hledáme ty z Vás, kteří chtějí a dokážou být součástí zvyšování výkonu a celkového růstu firmy. Věříme v sílu týmové práce. V lidském přístupu vidíme největší potenciál firmy. Skvělých výsledků dosahujeme právě proto, že naše týmy jsou profesionální, drží při sobě, spolupracují a podílí se na rozvoji společnosti ale i každého z nás.

Náplň práce:

  • kontrola stavebních prací,
  • koordinace stavebního subdodavatele,
  • kontrola kvality,
  • příprava prezentací k projektům,
  • zpracování reportů a vytváření dokumentace k projektům.

Co od Vás očekáváme:

  • technické SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru,
  • odpovědná osoba za provádění staveb, projektová činnost,
  • pečlivost, důslednost a zájem o obor,
  • znalost programu AutoCad,
  • znalost AJ výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástupní bonus 45.000 Kč,
  • kafeterie,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • příspěvek na stravování,
  • 25 dnů dovolené.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát