Volné místo ve firmě mBlue Czech, s.r.o.

⋙ Pracovník zákaznické podpory - Praha 8 ⋘

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma mBlue Czech, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2), Anglický jazyk (Začátečník A1)
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

mBlue Czech, s.r.o.

Naším posláním je lidi propojovat. V oceánu lidských schopností, zkušeností, talentů a osudů hledáme osobnosti, které budou mít největší přínos pro týmy našich firemních klientů. A uchazečům o zaměstnání hledáme pracovní prostředí a týmy, ve kterých nejlépe uplatní svůj potenciál a budou se cítit příjemně. Propojujeme potřeby společností s potřebami zaměstnanců.

Pro jedničku na českém a slovenském trhu ve specializované opravě karoserií poškozených krupobitím hledáme Customer and admin support/Pracovník zákaznické podpory.

Jste výřečný/á, pečlivý/á, organizovaný/á, zajímá Vás svět aut a administrativní činnost? 📝

Pak hledáme právě vás! 🫵

Kvůli sezónnosti práce není možné si v období červenec-srpen vybrat delší dovolenou!

Náplň práce:Jak bude vypadat Váš pracovní den?

  • Plánování oprav techniků, komunikace s autosalony, techniky i koncovými klienty
  • Příprava fakturace, komunikace s dodavateli, ověřování správnosti dokumentů
  • Správa firemní emailové komunikace s dodavateli i klienty

Co budete k práci potřebovat?

  • SŠ vzdělání
  • Výborné komunikativní schopnosti
  • Organizovanost a pečlivost – potřebu mít věci v pořádku
  • Angličtinu aspoň pro základní komunikaci ohledně pracovních věcí

Co můžeme nabídnout my Vám?

  • Práci, která má smysl a v důsledku pomáhá lidem zasaženým přírodním živlem
  • Profesní růst v prostředí firmy, která nestagnuje 📈
  • Dovolenou nad zákonné limity mimo sezónu - v období červenec-srpen není možné si vybrat delší dovolenou kvůli pracovní pohotovosti
  • Fajn kolegy se základnou v Praze 8 - Čimice
  • Flexibilní organizaci práce
  • Firemní oblečení

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete Vaše CV a my se Vám ozveme s detaily.

Klíčová slova:

Office manager, administration manager, administrativa, administrativní pracovník, back office, slovenština, angličtina, automotive

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

administrativa administrativní administrativní činnost administrativní pracovník AJ angličtina auto back office Bor CV činnost den email flexibilní hledám IT Kladno komunikace manager nabídka náplň práce nová oblečení Office ohledně pec pečlivost plán plánování práce pracovní pracovní den pracovník Praha práva prostředí růst správa technik vzdělání české dokument firemní firmy limit náplň office manager ověřování podpory PR profesní příprava schopnost schopnosti techniky trh