Volné místo ve firmě H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o.

Dekoratér/ Visual merchandiser, Zlín

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Dekoratér / Dekoratérka
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o.

Jako jedna z největších světových módních společností nabízí H&M mnoho kariérních příležitostí. Věříme ve schopnost našich zaměstnanců rozvíjet a podporovat každého, kdo chce přijmout nové výzvy uvnitř naší společnosti. Disponujeme rychle měnícím se prostředím s velkou rozmanitostí, které je všechno, jen ne nudné.

Jako Visual merchadiser/ Dekoratér budete sledovat nejnovější trendy a vynikat ve stylingu a prezentaci oděvů, přičemž zákazník bude vždy středem všeho, co děláte.

Co bude náplň Vaší práce:

  • Všechny kampaně a aktivity v prodejně plánujete a realizujete spolu s týmem prodejny podle pokynů H&M.
  • Zajišťujete správné umístění a vizuální prezentaci oděvů v obchodě a vytváření jasnych příběhů a outfitů.
  • Kontrolujete a dopňujete zasoby na prodejní ploše, zajišťujete, že veškeré velikosti a styly jsou pro zákazníky snadno dostupné.
  • Udržujete čistý a organizovaný prodejní prostor včetně skládání a aranžování oděvů.
  • Analyzujete KPI prodejny a podnikáte kroky k dosažení našich obchodních cílů.
  • Školíte a rozvíjíte tým v oblasti vizuálních a komerčních znalostí.
  • Spolu s týmem obchodu dodržujete všechny zasady a právní požadavky H&M.

Jste pozitivní, kreativní a milujete módu a styl.

Zároveň:

  • Jste týmový hráč a těšíte se ze spolupráce s ostatnimi členy týmu.
  • Umíte plnit více úkolů najednou a rád/a pracujete v rychlém prostředí.
  • Máte dobré komunikační, komerční a analytické schopnosti.
  • Jste otevřený, flexibilní a přizpůsobivý změnám.

Dodatečné informace:

Aplikace na pozici akceptujeme jen prostředníctvím naší kariérní stránky.

Přihlaste se zasláním životopisu co nejdříve, nejpozději však do 20. května 2024.

Benefity:

Všem zaměstnancům H&M Group nabízíme atraktivní benefity a rozsáhlé možnosti rozvoje po celém světě. Všichni naši zaměstnanci dostávají zaměstnaneckou slevovou kartu, kterou lze použít na všechny naše značky H&M Group v prodejnách i online. Mezi značky, na které se sleva vztahuje, patří H&M (včetně Beauty a Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound. Kromě slevy pro zaměstnance jsou všichni naši zaměstnanci zahrnuti do našeho H&M Incentive Program – HIP. Více informací o našem H&M Incentive Program si můžete přečíst zde.

Další benefit jsou:

Příležitosti k budování dlouhodobé kariéry ve velké, dynamické módní společnosti.

25% sleva na veškeré zboží spadající pod H&M group

Stravenkový paušál 90 CZK za odpracovanou směnu (při odpracování 21 dnů je to 1890 CZK)

Multisport karta

Odměna za doporučení kolegy až do 7000 CZK

21 dní dovolené

Relaxing days až 4 dny

Jubilejní dny volna až 3 dny

Rozsáhlý školící program

Možnost obratové prémie

Kromě globálních výhod nabízíme na všech našich lokálních trzích různé konkurenční výhody a benefity. Upozorňujeme, že se mohou lišit podle typu zaměstnání a země.

Inclusion & Diversity

H&M je součástí skupiny H&M Group. V H&M Group jsme odhodláni vytvářet a udržovat inkluzivní, rozmanitá a spravedlivá pracovní místa v celé naší organizaci. Naše týmy by měly být složeny z různých lidí, kteří sdílejí a kombinují své znalosti, zkušenosti a nápady. Rozmanitost pracovní síly vede k pozitivnímu vlivu na to, jak řešíme výzvy, co vnímáme jako možné a jak se rozhodneme jednat s našimi kolegy a zákazníky po celém světě. Proto v našem náborovém procesu zohledňujeme všechny aspekty rozmanitosti.

Snažíme se o spravedlivý a rovný proces, a proto vás prosíme, abyste k žádosti nepřikládali motivační dopis, protože často obsahuje informace, které mohou snadno vyvolat neúmyslné předsudky.

Company description

H&M je módní značka, která nabízí nejnovější styly a inspiraci – od módních kousků přes jedinečné designérské spolupráce až po cenově dostupné základy šatníku. Naší obchodní myšlenkou je móda a kvalita za nejlepší cenu udržitelným způsobem.  Více informací o H&M se dozvíte zde.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ akce benefit benefity Bor CZK dopis flexibilní HR IT kvalita možnost obchodní obsah oděv online paušál plán podnik požadavky práce pracovní pracovní síly pro zaměstnance prostředí rozvoj SOU společnost společnosti spolupráce sport stravenkový paušál trendy výhody Xing zaměstnanců zaměstnanec zaslání Zlín značka znalost znalosti žádost životopis aplikace aspekt aspekty cíl člen dekoratér design designér dny dovolené informace kampaně kariérní kariéry karta komunikační kov kreativní možnosti náplň obchod oblast oblasti odměna PR právní prémie proces prodej prodejní program příležitost příležitosti rok schopnost schopnosti síly střední trend tým úkol umístění vizuál vizuální volna vztah zákazník zaměstnanci značky