Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Super práce ve výrobě bez nočních, zajímavé bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mělník
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Tereza Urbanová, zobrazit tel. číslo

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Hledáte perspektivní zaměstnání v klidném a přátelském prostředí s netradičními zajímavými benefity, jako je např. zvýhodněné tankování, docházkový bonus, apod.,? Chcete pracovat ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, kde se můžete dále rozvíjet? Pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme kolegy přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání). Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

  • obsluha stroje
  • dodržování receptur a technologických postupů
  • obsluha VZV
  • zodpovědnost za kvalitu
  • jednoduché úkony na PC

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení – dle zkušeností
  • po zkušební době osobní ohodnocení 8 %
  • kafeterii s ročním bonusem 6 500 Kč
  • benefity až 1700 Kč/měs.
  • tankování za zvýhodněnou cenu – Shell karta
  • dotované závodní stravování přímo v areálu
  • hrazené očkování
  • 25 dní dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • odměny za pracovní a životní jubilea
  • možnost rozvíjet se
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu

Požadujeme:

  • alespoň menší zkušenost ve výrobě
  • zkušenost s obsluhou VZV (průkaz není potřeba)
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední směny) bez nočních směn
  • manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

agenturní zaměstnávání AJ benefit benefity bonus bonusy dodržování hledám hodnocení HR IT možnost náplň práce nové odměny odpovědnost ohodnocení postup práce pracovní prostředí růst směny společnost společnosti stabilní stravování zaměstnání zaměstnávání Zruč agent areál dovolené kariérní karta kolektiv kontakt kov možnost kariérního růstu mzdové náplň obsluha osobní PC PR přátelské příjemné roční stav stroj technolog závod zkušební zkušenost životní