Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá, fajn práce v čisté výrobě, super bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Krnov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Hledáte jednoduchou práci v čistém moderním prostředí, kterou zvládne každý? Chcete mít spoustu bonusů, které ani jiné firmy nenabízí? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro všechny!

  • ruční kontrola a balení výrobků
  • mytí výrobních zařízení a komponentů
  • seřizování výrobních zařízení
  • udržování pořádku na pracovišti

Místo výkonu práce: Opava-Komárov

Nabízíme:

  • mzdu dle praxe a šikovnosti
  • třísměnný provoz
  • roční bonusy
  • nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.)
  • systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok
  • možnost kariérního postupu (pozice seřizovač)
  • velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
  • příspěvky na závodní stravování
  • odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod.
  • nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování
  • motivující práci s možností profesního rozvoje
  • velmi čisté pracovní prostředí
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • věk 18 let
  • ochotu pracovat na třísměnný provoz (6:00–14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00)

Montážní dělník/ce

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Opava
  • 28 000 – 38 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst

ARAKO spol. s r.o., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Miloslav Ševčík, REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., FERRAM, a.s., Trenkwalder a.s., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., RenoServices, s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Tavič / Tavička, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka

Opava, Bruntál, Krnov, Otice, Hradec nad Moravicí, Zlaté Hory, Bolatice, Dolní Benešov, Jeseník, Martinov, Ostrava, Bílovec, Bílov, okres Nový Jičín, Klimkovice, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Studénka, Šternberk

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

AJ benefit bonus bonusy Bor hlavní hledám HR IT místo možnost náplň práce narození NDA odměny Opava plat pod Pradědem postup pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatky rozvoj řízení sick day společnost společnosti stabilní stravování uchazeč vhodná volno výkon zákoník dar dítě dny dovolené firmy kariérní kontrola kov lékař místo výkonu práce na pracovišti náplň obor poměr PR profesní příspěvky rámec roční rok ruční standard systém trh volna výrobní výroby závod životní