Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Zajímavá práce ve výrobě, nástupní bonus 10 000,-Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Domažlice
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pracovní pozice:

Pro našeho klienta podnikajícího v oboru strojírenství hledáme vhodné kandidáty na pozici montážní dělník. Nejedná se o pásovou výrobu, ale o velmi zajímavou práci v malém přátelském kolektivu. Můžeme nabídnout práci pouze na 2 směny (bez nočních), náborový příspěvek 10 000,–Kč, příspěvek na dopravu až 1 500,–Kč, výkonnostní bonus, příspěvky nad rámec ZP, příspěvek na penzijní připojištění

Vaší náplní práce bude :

kompletace a montáž dílů dle pracovního návodu
kontrola kvality
drobná administrativa
co vám nabídneme
náborový příspěvek 10.000,–Kč
práci pouze na 2 směny (ranní a odpolední směna, bez nočních!)
po zapracování pravidelné navyšování mzdy
příspěvek na dopravu až do výše 1.500,–Kč (dle vzdálenosti od místa bydliště)
příplatek 20% za mimořádnou směnu v sobotu
příplatek 50% za mimořádnou směnu v neděli
výkonnostní bonus
věrnostní prémie
příspěvek na stravování (vlastní jídelna)
práci s moderní technologií
čisté, rodinné prostředí

Co od vás očekáváme:

chuť do práce
manuální zručnost
vše ostatní Vás naučíme

  • Ostrava
  • SEVAL spol.s r.o.
  • 19 320 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. října
  • České Budějovice
  • Dětský diagnostický ústav, dětský domov…
  • 16 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. října
  • SEANZA s.r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Příbram
  • RAVAK a.s.
Zveřejněno: 17. listopadu

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

administrativa AJ bonus Bor dělník hledám IT kandidát kvality místa mzdy nábor náplň práce návod penzijní připojištění plat podnik pojištění pozice práce pracovní pracovní pozice prostředí příplatek připojištění příspěvek směny stravování vhodné výkon Zruč díl kolektiv kontrola náborový náplň obor Ostatní penzijní PR prémie přátelské příspěvky rámec směna stroj strojírenství technolog výkonnost výše