Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí směny, zajímavá mzda,skvělé benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Břeclav
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Gastronomie a pohostinství, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 26.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte zajímavou práci, kde budete komunikovat s lidmi a administrativa Vám nedělá problém? Láká Vás oblast gastronomie a potravinářského průmyslu? Pak čtěte dál. Pro našeho významného klienta z oblasti potravinářského průmyslu hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici směnový/á mistr/ová přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o zaměstnání přes agenturu). Nabízíme zajímavou mzdu dle praxe a spoustu benefitů. Nástup možný dle dohody. Místo výkonu práce: Podivín Náplň práce: - organizace a řízení výrobního procesu - kontrola a zajištění obsazení směn - hodnocení a školení pracovníků - zajišťování surovin pro výrobu - kontrola dodržvání BOZP a PO, ŽP v rámci EHS, normy BRC a HACCP - kontrola HACCP během výroby, dodržování hygieny a sanitace - kontrola jakosti výrobků, zpracování výrobních deníků Nabízíme: - zajímavou mzdu dle délky praxe od 155 Kč/h + příplatky - stabilní a perspektivní zaměstnání - možnost pracovního růstu - skvělé zaměstnanecké benefity (příspěvek na závodní stravování, až 5 týdnů dovolené, naturální mzda (nákup podnikových výrobků) až do výše 400 Kč/měsíc, cafeterie benefitů, odměny za odpracované roky, za doporučení zaměstnanců, očkování, apod) - nástup dle dohody - 8 hodinová pracovní doba Požadujeme: - SŠ vzdělání - praxe na obdobné pozici - zkušenost s vedením kolektivu - znalost práce na PC - ŘP sk. B

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Hodonín
  • Montpetrol, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Lysá nad Labem
  • JAROSLAV TICHÝ
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Písek
  • Josef Handrejch
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Písek
  • KAMARU CZ s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • Golden appel cz s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Chrudim
  • OFTAPRIM, s.r.o.
  • Karviná
  • Gates Hydraulics s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Svitavy
  • Inno Trade s.r.o.
  • 4YOU CLINIC s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

administrativa AJ astronom benefit benefity BOZP den doba dodržování gastro gastronomie hledám hodnocení IT kandidát měsíc místo mistr možnost mzda náplň práce normy nová nové odměny OZP plat Podivín podnik práce pracovní pracovní doba pracovník praxe příplatky příspěvek růst řízení směny společnost společnosti stabilní stravování školení vedení vedoucí výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání znalost agent cafeterie dohody dovolené kolektiv kontrola kov místo výkonu práce náplň oblast oblasti odpovědné organizace PC potravinář PR problém proces průmysl rok stav výrobní výroby výše zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkušenost