Hledáme lidem práci Manpower

Mistr výroby - Vysoká mzda + skvělé benefity, pouze 1 místo

Lokalita Lanškroun
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového parťáka na pozici směnového mistra, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou pro elektrotechnický automobilový průmysl. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Lanškroun

Popis pozice:

zajištění plnění plánu výroby ve svěřeném úseku výroby - jedná se o lisovnu plastů 20-30 pracovníků

dohled nad dodržováním výrobních postupů v požadované kvalitě a čase

řešení personálních otázek – odměny a motivace pracovníků, řízení seřizovačů na směně

spoluúčast na plánování výroby, reporting vedoucímu výroby, spolupráce napříč odděleními

práce v nepřetržitém 12 hod. pracovním provozu

Profil kandidáta:

praxe na obdobné pozici s vedením pracovníků

vzdělání technického směru a zkušenosti s plasty jsou výhodou

komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

férový plat dle zkušeností

25 dni dovolené + docházkový bonus 6 dní placeného volny, pokud dodržíte 100% docházku

příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty

svozová doprava (svozové auto, zastávky dle potřeby)

7,5 hod pracovní doba (37,5 hod týden)

příspěvek na penzijní připojištění, odměna – životní výročí, odměna za doporučení nového zaměstnance

  • Německo
  • Humanus Personalservice GmbH
  • 2 100 €
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. července
  • Německo
  • 2 500 €

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Odbory - proč a jak je založit

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

AJ auto automobil benefit benefity bonus bonusy den doba dodržování elektro hledám ISO IT kandidát Lanškroun místo mistr mobil motivace mzda náplň práce nová nové odměny penzijní připojištění plán plánování plat plnění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovník praxe připojištění příspěvek reporting řízení SOU společnost spolupráce stravování týden vedení vedoucí výkon vysoká vzdělání zaměstnanec zkušenosti automat automobilový průmysl české člen doprava dovolené firmy komunikační kov místo výkonu práce náplň oddělení odměna oprava organizační schopnost organizační schopnosti penzijní personální placené PR profi projekt průmysl přátelské report řešení schopnost schopnosti technické technický tým výrobní výroby zaměstnanecký zkušenost životní