Elektrikář - TŘINEC (ZAJÍMAVÁ MZDA + BENEFITY)

Lokalita Třinec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Dominika Hlavová, zobrazit tel. číslo

Do výrobní společnosti na Třinecku hledáme nového kolegu na pozici Elektro-údržbáře.
Pokud máte chuť pracovat ve společnosti, která má renomé, a která má stabilní zázemí pro své zaměstnance, pak je pro Vás tato nabídka jako dělaná.

Popis pozice:

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
- plánovaná i preventivní údržba strojů, strojních zařízení a budov
- řešení operativních problémů
- posuzování závažnosti, typu poruchy, provedení opravy
- spolupráce s externími společnostmi

Profil kandidáta:

Jste vhodný kandidát, pokud:
- vlastníte vyhlášku č. 50 §6
- umíte číst technickou dokumentaci
- máte min. 1 rok zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- jste ochoten pracovat v nepřetržitém provoze

Nabízíme:

Nabízíme:
- nadstandartní platové ohodnocení
- zázemí jedné z nejrenomovanějších společností v kraji
- 5 týdnů dovolené
- kariérní růst
- závodní stravování
- velká škála zaměstnaneckých benefitů
- lokalita: Třinec

Máte zájem o tuto nabídku?