FAKTURANT(KA) s NJ

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Slavkov u Brna
Firma JOBSTART s.r.o.
Min. vzdělání Základní

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta z oblasti výroby hledáme vhodného kandidáta na pozici: FAKTURANT(KA) s NJ.

Náplň práce

  • Účtování přijatých faktur
  • Komunikace s dodavateli
  • Administrativní úkoly spojené s účetnictvím

Požadavky

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na pozici fakturantky
  • Znalost podvojného účetnictví – výhodou
  • Znalost účetního programu SAP výhodou
  • Znalost práce s MS Office
  • Pečlivost, přesnost, spolehlivost
  • Znalost NJ podmínkou

Nabízíme

  • Zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou, zástup za MD
  • Dovolená navíc
  • Spoustu firemních benefitů
  • Lokalita pracoviště: Brno venkov

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.