Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příjemná práce v rodinné firmě - mnoho benefitů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Roztoky, okres Praha-západ
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 23.000 – 25.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte práci mimo velké haly a nadnárodní společnosti? Pak máme nabídku přímo pro Vás. Do rodinné firmy s příjemným a pohodovým kolektivem hledáme nové kolegy/kolegyně. Vaší prací bude příprava forem pro tisk. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme. Práce je jednoduchá a čistá. Pracuje se ve dvousměnném provozu. Pracoviště: Statenice - Černý Vůl (nabízíme příspěvek na dopravu k nám) Nabízíme: - možnost firemního ubytování - přátelské pracovní prostředí - perspektivu dlouhodobého a stabilního zaměstnání - příspěvek na dopravu do zaměstnání - důchodové a životní připojištění - stravenky - práce v čistém a teplém prostředí - zajímavé finanční ohodnocení - zázemí silné firmy - zaškolení - příspěvek na výuku cizího jazyka Požadujeme: - manuální zručnost - ochotu pracovat v dvousměnném provozu

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Havlíčkův Brod
  • Technolog
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., VLNIKA s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, PROTEOR CZ s.r.o., H&B Group s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Lagardere Travel Retail, a.s., AC Jobs, s.r.o., Novitim s.r.o., Daniel Menšík, Markmont, s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., CentralWork s.r.o., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, open recruitment s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., CigDus s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SZ-Czech 1 spol. s r.o., Automyčka Express s.r.o., Etimos Human s.r.o., OK klima s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., AllTech s.r.o., Columbus Energy a.s., AppTech, s.r.o., Skanska a.s., Globus ČR, v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., EQUANS Services a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Správa služeb hlavního města Prahy, Prusa Research a.s., Rilancio s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Město Odolena Voda, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., CEBYT, a.s., Ing. Miroslav Vybulka, LKQ CZ s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kožařský specialista / specialistka, Obsluha strojů, Obuvník / Obuvnice, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně kožedělného zboží, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Zahradní architekt / architektka, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektromechanik / Elektromechanička, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 7 - Troja, Praha 6 - Bubeneč, Praha 8 - Libeň, Praha 1 - Staré Město, Praha 9 - Letňany, Praha 2 - Vinohrady, Praha 6 - Ruzyně, Postřižín, Odolena Voda, Kozomín, Vysočany, Praha

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ benefit důchod hledám hodnocení Chodov IT možnost náplň práce nové ohodnocení pojištění práce pracoviště pracovní pracovní prostředí praxe prostředí připojištění příspěvek společnost společnosti stabilní stravenky školení ubytování zaměstnání Zruč čistá finanční firemní firmy jazyk kolegyně kolektiv náplň národní PR přátelské příjemná příjemný příprava životní