Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme manažera plánování!

Lokalita Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta v Přerově, firmu z oboru těžkého strojírenství, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici manažer plánování.

Máte prokazatelné zkušenosti s plánováním výroby a znalost SAPu? Komunikace v angličtině pro Vás není problém? Tak to se těším na Váš životopis v angličtině i češtině.

Popis pozice:

Na této pozici budete zodpovídat za kompletní plánování výroby a vedení menšího týmu kolegů. Je důležité znát LEAN procesy a mít s plánováním výroby komplexní zkušenosti. Vaší zodpovědností pak také bude zlepšování procesů plánování a jejich zefektivnění.

Profil kandidáta:

Ideální kandidátka či kandidát má alespoň středoškolské vzdělání (ideálně technického směru), prokazatelné zkušenosti s plánováním výroby (výrobní firmy, strojírenství, automotive,...) a angličtinu na komunikativní úrovni, který je nezbytná! Důležitá je pak i znalost SAPu, umění komunikace a schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete velmi zajímavé mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, sick-days a další benefity.

Pokud máte o nabídku zájem, rád se s Vámi setkám na osobním pohovoru!

  • Rokytnice nad Jizerou
  • EPRONA, a. s.
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. dubna
  • Ostrava
  • Koupelny JaS, s.r.o.
  • 18 000 – 35 000 Kč
  • Chomutov
  • 123Pizza s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Brandýs nad Orlicí
  • Ing. Bc. Leona Kmeťo
  • od 16 280 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Klášterec nad Ohří
  • od 27 000 Kč
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • ROCHUS SPOL. S R.O.
  • od 18 000 Kč
  • Prachatice
  • Základní škola a Montessori mateřská…
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Praha
  • Sajid & Sajid s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Olomouc, Prostějov

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ auto benefit benefity Bor den důležité hledám hodnocení IT kandidát komunikace manažer náplň práce nová odpovědnost ohodnocení plán plánování pohovor pozice práce procesy Přerov týden týden dovolené navíc vedení vzdělání zkušenosti znalost životopis dovolené firmy mzdové náplň navíc obor osobní PR problém proces procesů profi rok schopnost stroj strojírenství technické tým výrobní výroby zájem zkušenost