Hledáme lidem práci Manpower

Зварщик co2, робота в Чеській Республіці

Lokalita Dobříš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Допомагаємо з отриманням робочої візи та гарантуємо 100% легальний дозвіл на роботу!!

Popis pozice:

Опис вакансії

Для клієнта який розташований в Добрисі, ми шукаємо зварщиків co2. Якщо ви шукаєте нову роботу або новий робочий досвід, то ви іменно та людина яка нам потрібна. Основна робота полягає в зварюванні сталевих конструкцій методом co2. Це виробництво землерийних машин (бульдозерів).

для всіх працівників ми забезпечили підвезення до місця роботи і назад безкоштовно. Усі працівники мають оплачоване проживання з власною ванною кімнатою в чистому гуртожитку.

Profil kandidáta:

Вимоги до кандидата

- дійсний сертифікат для зварювання є великою перевагою

- відповідальне ставлення і бажання працювати

Nabízíme:

Ми пропонуємо вам

Середньомісячний заробіток у розмірі 26,730-26,730 крон (1000 євро) на місяць, включаючи понаднормову роботу та Регулярне збільшення базової заробітної плати !!!

– безкоштовне проживання
– нагороди та бонуси
– 25 днів оплачуваної відпустки
– внески на харчування

– внески до пенсійного страхування
– безкоштовне підвезення до роботи
– можливість працювати понаднормово

В разi зацікавленості не вагайтеся наш контактувати : e-mail přes odpovědní formulář.

  • Praha
  • Sajid & Sajid s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. dubna
  • Prachatice
  • Základní škola a Montessori mateřská…
  • od 13 350 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Modřice
  • LAPREDO s.r.o.
Zveřejněno: 29. dubna
  • Těšovice, Prachatice
  • KŮTA SERVIS s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Plzeň
  • NEJČI nábytek s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • RR Nebe s.r.o.
  • České Budějovice
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 19 000 – 24 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Beroun, Hostivice, Benešov, Praha, Kladno, Rokycany, Říčany, okres Praha-východ, Mnichovice, okres Praha-východ, Klecany

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vše o služebním autě k soukromým účelům