- 25 000 – 30 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Hledáme pozitivního a komunikativního člověka, který se připojí k našemu týmu jako prodavač/prodavačka v našem vyhlášeném řeznictví v pražských Vršovicích. Pokud rádi prodáváte, milujete kontakt s lidmi a nemáte rádi nudu, tak hledáme přímo vás.
- Obsluha zákazníků a poskytování vynikajícího zákaznického servisu (vytvářet úsměvy na tváři).
- Práce s prodejem široké škály masných produktů a jídel.
- Obsluha kasy, doplňování zboží.
- Lásku k jídlu.
- Zkušenost z řeznictví nebo z jiného gastro oboru.
- Zákaznický servis – všichni říkají, že zákazník je na prvním místě. My neříkáme, u nás to tak je!
- Prodejní dovednosti
- 30.000 – 45.000 Kč.
- Práce od pondělí do pátku.
- Pracovní doba dle rozvrhu směn (plánujeme jako tým).
- Obědy na pracovišti zdarma.
- Zaměstnanecké benefity, včetně slevy 25% na veškerý sortiment.

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.