Práce: Jednoduchá práce - Praha 10 - skvělé benefity a mzda #jhCiS

lokalita: Praha zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Pro známou mezinárodní společnost, působící v gumárenském průmyslu, hledáme do provozu PŘÍMO V PRAZE fyzicky zdatné pracovníky do výroby. Práce probíhá v 3směnném provozu a VÍKENDY máte VOLNÉ!! Všichni pracovníci projdou důkladným zaškolením. Pracovat je možné jak samostatně, tak i v malých týmech. Práce nabízí celou řadu bonusů a prémií – náborový příspěvek, dotované stravování, týden dovolené navíc, 13. a 14. plat, pro zájemce je též možné zajistit ubytování. Obsazované pozice jsou svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup je možný ihned, nebo dle dohody.

  • obsluha strojů na výrobu polotovarů
  • kompletování polotovarů na konfekčním stroji

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání s řadou bonusů a prémií
  • důkladné zaškolení přímo v provozu
  • náborový příspěvek 5.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování přímo v areálu
  • příspěvek na dopravu 500 Kč
  • možnost ubytování v podnikové ubytovně
  • pravidelnou výplatu mzdy
  • práci na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:

  • věk min. 18 let
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost a ochotu práce na směny

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 27.000 Kč

Kontaktní osoba

Konzultantka pobočky Kačerov

Telefon

739 249 913

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist