Hledáme lidem práci Manpower

Jednoduchá práce za skvělý výdělek v Ostravě!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rád by jsi zkusil práci v automotiv, tak máš šanci se přidat do našeho týmu! :)

Zabýváme se výrobou brzdových systému do celosvětově známých značek aut a motorek.

Jedná se o jednoduchou práci u CNC strojů, kde Tě rádi zaučíme.

Popis pozice:

Práce je na oddělení obrobny, kde pracujete u CNC strojů ( založení a vyjmutí kusů ze stroje a jeho následnou kontrolou).

Linka je plně automatická.

Profil kandidáta:

- fyzická zdatnost

- ochota pracovat v třísměnném provoze (ranní, odpolední, noční směny)

Nabízíme:

- základ 100 Kč/hod. + příplatky za riziko od 9,32 kč/hod.

- zákonné příplatky

- docházkový bonus 500 Kč

- příspěvek na dopravu 650 až 2.500kč (dle vzdálenosti od pracoviště)

- bonus 9% výrobní prémie

- dotované obědy

- smlouva na HPP (možnost přechodu do kmene)

- zázemí moderního provozu

  • Leskovec
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. srpna
  • Milotice
  • XAVEROV, a.s.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Nové Strašecí
  • České lupkové závody, a.s.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • 16 100 – 20 000 Kč
  • Beroun
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • od 31 000 Kč
  • Bernartice, Písek
  • ŠEPIKO s.r.o.
  • 22 000 – 23 000 Kč
  • Loučná pod Klínovcem
  • Keilberg Resort, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Chomutov
  • SADETO Consulting SE
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Vamberk
  • ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč

Odbory - proč a jak je založit

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

auto bonus kandidát linka možnost náplň práce plat pozice práce pracoviště příplatky příspěvek směny smlouva výdělek automat kov náplň oddělení PR prémie profi riziko stroj systém tým výrobní