Práce: Skladový manipulant, až 22 400 Kč/měsíc, 2 směny #3hEU6

lokalita: Jihlava zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů, hledáme šikovného uchazeče na výše uvedenou pozici. Jste manuálně zručný, nebojíte práce a láká vás zaměstnání pouze na 2 směny? Tak neváhejte a na tuto nabídku práce nám odpovězte!

Co bude vaší náplní práce

  • řízení vysokozdvižného vozíku
  • manipulace s materiálem
  • zavážení materiálu k výrobním linkám, apod.

Nabízíme:

  • mzdu až 22 400 Kč/měsíc (odpovídá mzdě 130 Kč/hodinu)
  • práci na 2 směny (ranní + odpolední), 5 dní v týdnu, 7,5 hodin/denně
  • stravenky v hodnotě 60 Kč za každou odpracovanou směnu (55% vám přispíváme my)
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • příjemné a teplé pracovní prostředí

Požadujeme:

  • zkušenosti s řízením VZV
  • platný průkaz VZV (v případě, že máte propadlý, je zde možnost obnovy)
  • plnoletost
  • čistý trestní rejstřík
  • manuální zručnost, spolehlivost, dochvilnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jihlava

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

19.500 – 22.400 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist