Hledáme lidem práci Manpower

Práce z domova a bonus až 40 000 Kč!!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsme přátelský kolektiv mladých lidí z Ostravy a hledáme novou posilu do našeho týmu.
Baví nás obchod a finance, ale aktuální situace na finančním trhu je nepřehledná a mnoho lidí se v ní vůbec neorientuje.
My se zabýváme tím, že finanční služby mezi sebou porovnáváme a děláme v tom zákazníkům jasno a pořádek.

Popis pozice:

Budete komunikovat se zákazníky, kteří si nechali porovnat nabídky a chtějí se o tom poradit se skutečným odborníkem.
Nejedná se tedy o žádné nevyžádané hovory a nátlakový prodej.
Zákazníkům pomůžete vybrat tu nejvhodnější variantu, která jim ušetří peníze a zároveň je dostatečně ochrání a zabezpečí.

Profil kandidáta:

Baví vás mluvit s lidmi a umíte vysvětlit rozdíl mezi dobrým a ještě lepším?
Máte zkušenosti s jakýmkoliv prodejem?
Rozumíte si s počítačem a MS Office vám nedělá žádný problém?
Pokud máte maturitu a na všechno jste odpověděli ano, tak máte skoro vyhráno.

Nabízíme:

Dobrou práci umíme velmi dobře ocenit.
Základní plat je 20 000 Kč a bonusy jsou neomezené, můžete si u nás vydělat až 60 000 Kč měsíčně :). Získáte smlouvu na dobu neurčitou a k tomu řadu dalších benefitů:
  • první dva měsíce garantovaný bonus 5000Kč od zaměstnavatele
  • týden dovolené navíc
  • stravenkový paušál
  • 2 sick days
  • zvýhodněné bankovní produkty a další výhody
  • možnost trvalého home office
  • zapůjčení veškerého potřebného vybavení

Kvalitní zaškolení je u nás samozřejmostí.
Pokud nemáte zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme vám se na ní připravit.
Budeme se těšit na Váš životopis, který zašlete na e-mail přes odpovědní formulář, nebo prokliknutím na odkaz.

Nebo se ozvěte už dnes na zobrazit tel. číslo a přidejte se do našeho týmu!

  • Moravská Nová Ves
  • Moravská ústředna Brno, družstvo…
  • od 13 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. srpna
  • Hlubočepy, Praha
  • Centrum sociální a ošetřovatelské…
Zveřejněno: 18. listopadu
  • Brno
  • Lutech Resources Czech Republic s.r.o.
  • od 90 000 Kč
Zveřejněno: 21. října
  • Brno
  • od 80 000 Kč
  • Brno
  • ALIS Tech s.r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
  • Brno
  • Zebra Technologies CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Brno
  • FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný…
  • od 25 000 Kč
  • Brno
  • CB&I s.r.o.
  • od 50 000 Kč
  • Brno
  • R + W FERRA s.r.o.
  • 29 000 – 33 000 Kč

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

aktuální bankovní benefit bonus bonusy Bor den domov EU hledám home office HR IT kandidát měsíc Most možnost na dobu neurčitou nabídky náplň práce Office paušál peníze plat pojištění pozice práce práce z domova rozdíl sick day Skuteč SOU stravenkový paušál školení týden týden dovolené navíc výhody zaměstnavatel zapůjčení zkušenosti životopis bezpečí dané díl dobro dovolené finance finanční kolektiv kov kvalitní na dobu náplň navíc obchod odbor odborné počítač pořádek PR problém prodej profi přátelský půjčení rok situace služby trh tým vybavení vydělat z domova zákazník zkušenost způsobilost