Hledáme lidem práci Manpower

Projektový manažer (junior/senior) s AJ nebo NJ

Lokalita Planá nad Lužnicí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:
  • Samostatné vedení svěřených projektů od počáteční fáze po předání do výroby (automotive)
  • Vedení projektové dokumentace
  • Příprava a aktualizace termínového plánu, monitorování odchylek a definování opatření
  • Sledování ekonomiky projektu, kvality a termínů
  • Optimalizace procesů, správné načasování produktů ve fázi rozběhu
  • Správa dat probíhajících projektů

Profil kandidáta:

  • Technické vzdělání - absolventi vítáni
  • Profesionální zkušenosti v oblasti projektového řízení v automobilovém průmyslu výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci, zejména čtení technických výkresů
  • Zkušenosti s tvorbou cenových nabídek ve strojírenství výhodou
  • Aktivní znalost němčiny nebo angličtiny
  • Uživatelská znalost MS Office podmínkou, MS Projekt a MS Dynamics výhodou
  • Samostatnost, organizační a komunikační dovednosti, týmový hráč
  • Časová flexibilita a ochota občasného cestování v prvním roce do závodu na Moravě
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a stále se rozrůstající společnosti
  • Odborné zaučení
  • Práci na zahraničních projektech
  • Platové ohodnocení podle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné
  • Flexibilní pracovní dobu

  • České Budějovice
  • SKY SELECT INT., s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 12. dubna
Nutně vás hledají
  • Hosín
  • Zemědělské družstvo Hosín
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 17. dubna
  • Planá nad Lužnicí
  • CORNET cz s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • PRO GYM Profesional s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Profi Butcher s.r.o.
  • 23 640 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. února
Zveřejněno: 21. února
  • Vesper Solutions, s. r. o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • C-Energy Planá s.r.o.
  • 35 200 – 40 600 Kč
  • Želeč, Tábor
  • YI ZU s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Skalice, Tábor
  • František Kouba
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Tábor
  • FERRUM s.r.o.
  • 36 000 – 36 500 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Tábor
  • ANTICORO, spol. s r.o.
  • 28 400 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Tábor
  • AUTOSALON Tábor s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Tábor
  • Jan Pražák
  • 26 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Chýnov
  • Škrobárny Pelhřimov, a.s.
  • 27 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. března

SKY SELECT INT., s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., COGEBI a. s., GZ Media, a.s., LMZ CORPORATION s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o., mBlue Czech, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., FIA ProTeam s.r.o., Zemědělské družstvo Hosín, AC Jobs, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., C & C engineering s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Zeelandia spol. s r.o., CORNET cz s.r.o., PRO GYM Profesional s.r.o., IMG BOHEMIA s.r.o., TOPUS, s.r.o., Pila Pasák palety s.r.o., Profi Butcher s.r.o., Vesper Solutions, s. r. o., C-Energy Planá s.r.o., BARTOŇ doprava a mechanizace s.r.o., VSP DATA a.s., P-PLAST Lom s.r.o., YI ZU s.r.o., PMZ - KOVO s.r.o., DYNARISTAV s.r.o., František Kouba, Friall s.r.o., REFLI s.r.o., NSE Solutions, s.r.o., STEKER s.r.o., FERRUM s.r.o., PT servis konzervárna spol. s r.o., ANTICORO, spol. s r.o., COMETT PLUS, spol. s r.o., AUTOSALON Tábor s.r.o., Babamurat Ahmedov, Jan Pražák, DITA výrobní družstvo invalidů, LI XIAN s.r.o., PRAHA ŠH s. r. o., BRIKLIS, spol. s r.o., KOLOVRAT, ČM spol. s r.o., Škrobárny Pelhřimov, a.s., ENVI-PUR, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mistr / Mistrová, Manažer / manažerka kvality, Provozní manažer / manažerka, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Laborant / Laborantka, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Opravář / Opravářka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Výzkum a vývoj, Technik / technička automatizace

České Budějovice, Tábor, Soběslav, Sudoměřice u Bechyně, Bechyně, Veselí nad Lužnicí, Týn nad Vltavou, Ratiboř, okres Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Hosín, Písek, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Chelčice, Benešov, Divišov, Planá nad Lužnicí, Sezimovo Ústí, Lom, okres Tábor, Želeč, okres Tábor, Roudná, Skalice, okres Tábor, Malšice, Chýnov

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

absolvent absolventi AJ auto automobil Bor data den dokumentace ekonom flexibilní hodnocení HR IT kandidát kvality manažer mobil Most na Moravě náplň práce nová nové Office ohodnocení plán plat pozice práce pracovní práva projektový manažer příspěvek růst řízení samostatnost sledování společnost společnosti správa stabilní stravné uživatelská znalost vedení vzdělání zkušenosti znalost cestování dokument dovednost dovolené komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti náplň oblast oblasti odbor odborné platové ohodnocení PR proces procesů profi projekt projektové projektový průmysl předání příprava stroj strojírenství technické technický termín tým uživatel výroby zahraniční závod zkušenost