Hledáme lidem práci Manpower

Montážní dělník - jedná směna

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Máte dobrý zrak, manuální zručnost a spolehlivost pro Vás nejsou cizí slova a láká Vás práce pouze na jednu směnu? Pak hledáme právě Vás - šikovného kandidáta/kandidátku na montáž  a vrtání plastových dílů pro stabilní českou firmu se sídlem v Českých Budějovicích.

Profil kandidáta:

  • Zručnost
  • Spolehlivost
  • Práce je svým charakterem spíše vhodná pro muže

Nabízíme:

  • Práce na jednu směnu Po-Čt 6:00 - 15:00 , Pá 06:12:30.
  • Stravenky.
  • Základní plat 22 000 +  až 4000 bonus + 1000 Kč bonus za docházku.
  • 2x ročně bonusové odměny na dovolenou.
  • Vánoční odměny.

  • Litvínovice
  • Derpal Logistic s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 15. dubna
  • Homole
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 12. dubna

Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., Manuvia Job s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Česká pošta, s.p., MK správní společnost s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

České Budějovice, Litvínovice, Homole

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

bonus data dělník hledám kandidát náplň práce odměny plat pozice práce SOU stabilní stravenky vhodná Zruč díl kov náplň PR profi směna