Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr výroby a logistiky - Lounsko

Lokalita Bitozeves
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro nadnárodního klienta hledáma zkušeného inženýra výroby a logistiky

Popis pozice:

  • Plánování a koordinace výroby
  • Sledování efektivity výroby a zajištění jejího zvyšování
  • Zajištění efektivního provozu v závodech podle požadavků IOS a ISO
  • Zodpovědnost za sledování a kontrolu dovážených materiálů
  • Tvorba prognóz výroby dodavatelů, průběžně sleduje výrobní kapacity dodavatelů
  • Zajištění přesnosti skladových dat, řízení zásob
  • Tvorba přepravních plánu

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské technické/strojírenské vzdělání
  • 2 roky praxe na obdobní pozici
  • Vynikající schopnost plánování a řešení problémů, zkušenost s řízením lidí
  • Výborné ústní i písemné komunikační schopnosti v angličtině
  • Ovládání systému Excel a MRP
  • Silné mezilidské dovednosti a komunikační dovednosti, vynikající týmový duch
  • Čínský jazyk - výhodou

Nabízíme:

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy s školení
  • Firemní akce

  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 33 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Most
Zveřejněno: 15. dubna
  • Radonice, Chomutov
  • VPR Steelmont s.r.o.
  • 35 680 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Slaný
  • 38 000 – 47 000 Kč
  • Krupka
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Velemyšleves
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Dvůr Králové nad Labem
  • MILCOM a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Libčeves
  • ANA - AQUALINE s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Dětřichov, Liberec
  • W. Wülfing CZ s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Unhošť
  • T.RAD Czech s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. prosince

HOFMANN WIZARD s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., DISPONERO s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., irg s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., VPR Steelmont s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Techco-Electrics ETS s.r.o., Czech Aerosol, a.s., KOS WIRE EUROPE s.r.o., MCE Slaný s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., EUROPA Union Service a.s., ProJobEU s.r.o., NKT s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., FIA ProTeam s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ENERGY Ústí nad Labem, a.s., FILSON s.r.o., Mattoni 1873 a.s., Senju Manufacturing Europe s.r.o., SH Job Partners s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Skladník / Skladnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Projektant / Projektantka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Shift leader / Vedoucí směny, Technik / technička automatizace

Chomutov, Postoloprty, Žatec, okres Louny, Havraň, Louny, Korozluky, Most, Bílina, Kadaň, Radonice, okres Chomutov, Rakovník, Teplice, Rtyně nad Bílinou, Lovosice, Klášterec nad Ohří, Slaný, Krupka, Trmice, Přestanov, Kladno, Chlumec, okres Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Židovice, okres Litoměřice, Velvary, Roudnice nad Labem, Kyselka, Unhošť, Velké Březno, Ostrov, okres Karlovy Vary

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

AJ akce bonus bonusy Bor data dovolená hledám inženýr iOS ISO IT kandidát kurz kurzy náplň práce nová odpovědnost plán plánování pojištění pozice práce praxe připojištění příspěvek řízení sklad sledování stravenky stravování školení vzdělání vzdělávací kurzy dovednost firemní jazyk komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti koordinace lidské logistik materiál náplň národní penzijní PR prémie problém profi rok řešení řešení problémů schopnost schopnosti stroj systém technické tvorba tým výrobní výroby vzdělávací kurz závod zkušenost životní