Hledáme lidem práci Manpower

Mistr výroby

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Je vedení pracovníků vaším denním chlebem? V současné době hledáme nového parťáka na pozici Mistra výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost se zabývá výrobou pryžových výrobků pro české i zahraniční klienty.

Místo výkonu práce: Hradec králové

Popis pozice:

vedení 10 pracovníků na směně na oddělení míchárny pryžových směsí- válcovna

zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů

motivace pracovníků a jejich rozvoj, řešení personálních otázek

kontroluje správnost výrobních postupů a kvality výrobků

spoluúčast na plánování výroby, reporting vedoucímu výroby

práce v 3 směnném pracovním režimu

Profil kandidáta:

zkušenosti s vedením pracovníků

ochota pracovat na směny -  3 směnný provoz – 6:00-14:00 hod, 14:00- 22:00 hod., 22:00-6:00 hod.

znalost práce na pc

vůdčí schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme:

atraktivní finanční ohodnocení, výkonnostní bonusy

každoroční navyšování mzdy

příplatky za přesčas

5 týdnů dovolené

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

  • Hradec Králové
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 38 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • České Budějovice
  • Patloková Michala
Zveřejněno: 29. srpna
  • Liberec
  • Mildeová Tereza
Zveřejněno: 28. června
  • Ústí nad Labem
  • Team Assistant
Zveřejněno: 31. srpna
  • Šťastná Petra
Zveřejněno: 11. října
  • Liberec
  • Švingal Ondřej
Zveřejněno: 12. října
  • Kladno
  • Plachký Petr
Zveřejněno: 19. října
  • Slaný
  • Adela Turkova
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 11. prosince
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Mgr. Dáša Barusová
Zveřejněno: 17. ledna
  • Trutnov
  • Mistr výroby
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Kolín
  • Manpower
Zveřejněno: 17. února

OBB stavební materiály, spol. s r.o., Manuvia Job s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Smart wood Czech, s.r.o., Möbelix, SH Job Partners s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., J 4 s.r.o., Elektrárny Opatovice, a.s., FOMA BOHEMIA spol. s r.o., Digitronic CZ s.r.o., ASIAN WOK KLADNO s.r.o., TRIO spol. s r. o., Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, TRIKER, a.s., ALMET, a. s., A1 com s.r.o., Státní úřad inspekce práce, Trafo CZ, a.s., JIE HUA EUROPE s.r.o., MITRANS-HK s.r.o., Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové, PLOTIŠŤSKÁ ZELENINA - HAK s.r.o., WELCOME GROUP s.r.o., Ašot Arturi Karapetjan, FinPrioritaas, s.r.o., Dřevo complet, s.r.o., Glatt - Pharma, spol. s r.o., WK IMPORT s.r.o., Halil Özzengin, HC electronics a.s., ARROW International CR, a.s., Kartáče Souček, s.r.o., VBI STAV CZ s.r.o., TWIST STAR s.r.o., Temel Vedat, Marvalex s.r.o., SV HORA s.r.o., PREFA PRODUKT s.r.o., REPOZ společnost s ručením omezeným (zkratka s.r.o.), REBENA s.r.o., EREMITA COMPANY s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Manažer / manažerka logistiky, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Laborant / Laborantka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Chemik / Chemička, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí pracovník / pracovnice, Aranžér / Aranžérka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Opatovice nad Labem, Blešno, Čeperka, Býšť

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

bonus bonusy data den dodržování druh hledám hodnocení HR Hradec Hradec Králové IT kandidát králové kvality místo mistr motivace možnost mzdy náplň práce nová nové odpovědnost ohodnocení plán plánování plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovník přesčas příplatky příspěvek reporting režim rozvoj růst směny SOU společnost sport stravování telefon vedení vedoucí výkon zkušenosti znalost životní pojištění české člen dovolené finanční firemní firmy karta kolektiv místo výkonu práce náplň oddělení osobní PC personální PR profi přátelské přátelský report roční řešení schopnost schopnosti technolog tým výběr výkonnost výrobní výroby zahraniční závod zkušenost životní