Volné místo ve firmě Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

TECHNICKÝ NÁKUPČÍ-NĚMECKÝ JAZYK 42 000 - 50 000 kČ/HM (m/ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Dačice
Firma Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Technik / technička ve strojírenství
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 42.000 – 50.000 Kč

O nás

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Máte SŠ vzdělání? Komunikovat v německém jazyce vám nedělá potíže? Láka vás občasná cesta do zahraničí? Pak je tato nabídka přímo pro Vás!

Stabilní mezinárodní společnost s dlouholetou působností na českém trhu hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici TECHNICKÝ NÁKUPČÍ (m/ž)

Náplň práce:

  • Zpracování dodavatelských požadavků
  • Zpracování objednávek strojních součástí u dodavatelských společností
  • Řízení dodavatelů (výběr, hodnocení)
  • Správa a kontrola dat interním systému
  • Zahraniční služební cesty

Co od Vás očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Komunikativní aktivní znalost něměckého jazyka – mluvenou i psanou formou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Ochota cestovat
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzdu 42 000 – 50 000 Kč/HM dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Další finanční prémie (pololetní, roční)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Možnost Home Office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Odborné vzdělávání
  • Přátelský kolektiv

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Brtnice
  • START Zelený s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 11. března
  • Kamenice nad Lipou
  • KOKINETICS s.r.o.
Zveřejněno: 15. března
  • Mladá Boleslav
  • Centrum 83, poskytovatel sociálních…
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 2. února
  • Hostivař, Praha
  • Auta Super, s.r.o.
Zveřejněno: 9. února
  • Plzeň
  • PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Sezimovo Ústí
  • KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.
Zveřejněno: 12. ledna
  • Veselí nad Lužnicí
  • Libuše Tvrdíková
  • Humpolec
  • FMP-lignum, výrobní družstvo
  • Vhodné pro cizince
  • Jiřice, Pelhřimov
  • MANATECH CZ s.r.o.

BiosImport s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Šmídl s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TRANS - SPEDIT s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - HR Services s.r.o., 100% REWORK s.r.o., FRAENKISCHE CZ s.r.o., Město Brtnice, START Zelený s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Moveto Delivery s.r.o., FOPO II., s.r.o., Wolt Česko s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., JOPP Automotive s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Perfect Carpets s.r.o., C & C engineering s.r.o., KARO - Leather Company s.r.o., KOKINETICS s.r.o., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Manuvia Job s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ReindeerOIL s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Generali Česká pojišťovna a.s., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, NOVÝ START, personální agentura s.r.o., ARAMARK, s.r.o., JPF Czech s.r.o., Trenkwalder a.s., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Mediální specialista / specialistka, Obchodník / Obchodnice, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Grafik / Grafička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka

Herálec, okres Havlíčkův Brod, Celá ČR, Dačice, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Žirovnice, Moravské Budějovice, Okříšky, Brtnice, Jindřichův Hradec, Třebíč, Boršov, Kamenice nad Lipou, Jihlava

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Bor doba flexibilní hodnocení home office HR interní kurz kurzy Luže mezinárodní možnost mzda nabídka náplň práce Office penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní doba práva praxe připojištění příspěvek služební SOU společnost správa stabilní stravování uživatelská znalost vzdělání vzdělávání zahraničí znalost cesta cesty české dovolené finanční jazyk kolektiv kontrola kov náplň národní německé odbor odborné penzijní PR prémie přátelský roční součást stroj systém trh tým uživatel výběr zahraniční zkušenost