Volné místo ve firmě Eurosecur s. r. o.

Bezpečnostní partner prodejny (28000+10000 nábor.př.+prémie)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Firma Eurosecur s. r. o.
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

Eurosecur s. r. o.

K založení společnosti došlo v roce 1996 v Praze. Za více než 25 let působení v oboru komerční bezpečnosti jsme načerpali obrovské zkušenosti a rozsáhlé odborné technické znalosti a naším zákazníkům tak zaručujeme nejvyšší kvalitu našich služeb.

Eurosecur s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí v oblasti bezpečnostních služeb. Poskytujeme maximálně efektivní bezpečnostní a detektivní služby nejvyšší kvality. Jsme lídrem ve využívání a prodeji špičkových bezpečnostních technologií.

Náplň práce:

  • zaštítění bezpečnostních služeb pro prodejnu
  • aktivní spolupráce s klientem, konzultace a spolupráce s kolegy a s provozními manažery
  • detektivní činnost, záchytová činnost
  • spolupráce s orgány činnými v trestním řízení
  • administrativní úkony spojené s výkonem práce

Co od Vás očekáváme:

  • zájem o obor a zkušenosti z bezpečnosti
  • dobré organizační schopnosti, nebát se vést tým pracovníků
  • otevřenost novým informacím z oboru bezpečnosti a schopnost učit se
  • proaktivní přístup a snaha, aby byly vidět výsledky

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na HPP
  • možnost i práce na DPP – 150 Kč/hod.
  • nástupní bonus 10 000 Kč
  • 150 Kč za hodinu bonus za práci přesčas
  • výkonnostní odměny až 5 000 Kč
  • věrnostní bonusy až 20 000 Kč / rok
  • odměny za doporučení nového zaměstnance až 2 000 Kč
  • příplatky za víkendy a svátky
  • certifikát Strážný zdarma
  • možnosti záloh
  • možnost karierního růstu
  • právní a psychoterapeutické služby pro naše zaměstnance zdarma
  • seriózní a individuální přístup ke každému zaměstnanci

  • České Budějovice
  • PS PATROL s.r.o.
  • 18 900 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. dubna
  • TRATAVICO, s.r.o.
  • 18 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. března
  • PCO - hlídací služba, s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Mladá Boleslav
  • Centrum 83, poskytovatel sociálních…
  • 22 800 – 33 400 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 2. února
  • Plzeň
  • PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.
  • 41 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 9. února
  • Sezimovo Ústí
  • KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.
  • 35 000 – 41 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Veselí nad Lužnicí
  • Libuše Tvrdíková
  • od 30 000 Kč
  • Humpolec
  • FMP-lignum, výrobní družstvo
  • 18 500 – 19 000 Kč
  • Kamenice nad Lipou
  • Dřevařská obchodní, a.s.
  • od 25 000 Kč

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

administrativní bezpečnost bonus bonusy Bor činnost DPP EU IT kvality Luže manažer možnost nábor náplň práce nové odměny partner plat práce pracovní pracovník přesčas příplatky růst řízení společnost spolupráce stráž víkend výkon výsledky vyšší zdarma zkušenosti certifikát dar kov možnosti náplň oblast oblasti obor organizační schopnost organizační schopnosti PR právní prémie prodej přístup rok schopnost schopnosti služby svátky technolog tým výkonnost výkonnostní odměny zájem zaměstnanci zkušenost