Práce ve wellness penzionu na Šumavě s MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 9. 2021)
Lokalita Celá ČR
Firma SLUŽBY KVILDA s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 25.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro rodinný wellness penzion na Kvildě – Šumava (na instagramu a booking.com nás najdete pod „Wellness penzion Lázně Kvilda“) hledáme pár na stálý pracovní poměr s nástupem nejlépe ihned. Hlásit se mohou i jednotlivý zájemci.

Náplň práce v kostce:

  • Zajištění chodu celého baráku (recepce, wellness)
  • Chystání snídaní (bufet + základní teplá jídla)
  • Výpomoc s úklidem

Požadujeme:

  • Praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • Základy angličtiny nebo němčiny
  • Proaktivní přístup, samostatnost

Nabízíme:

  • Přátelskou atmosféru rodinného podniku
  • Nástupní plat v rozmezí 25 – 30tis + odměny v návaznosti na podílu z tržeb celého objektu a možnost platového růstu v návaznosti na výkon jednotlivé pracovní pozice v daném provozu, v případě sdružení jakýchkoliv pracovních činností pod jednu pracovní pozici se odměna zvyšuje o 50 %, zejména výhodné pro páry, kteří zastanou více pracovních činností,
  • Ve volném čase možnost využít služeb wellness, venkovní sportovní aktivity
  • Možnost absolvování různých školení
  • Možnost ubytován přímo na místě

V případě zájmu o uvedenou pozici nám napište pár vět o sobě na e-mail přes odpovědní formulář a přiložte vaše CV včetně fotografie.