- 60 000 – 80 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Kontakt:
V případě zájmu se prosím přihlaste přes naše webové stránky
https://www.spravazeleznic.cz/kariera/volna-mista/nabidka-pracovnich-prilezitosti
Druh PPV:
Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou )
Pracoviště:
Praha
Možný nástup:
07/2021
Požadované vzdělání:
SŠ/ VŠ v oboru dopravní stavby
Požadovaná praxe:
nutná
Kvalifikační předpoklady:
uživatelská znalost PC: Word, Excel, Outlook, Internet.MicroStation, Rail CAD, Auto CAD
řidičský průkaz B – aktivní řidič výhodou
držitel autorizace ČKAIT ID 00-dopravní stavby nebo TD 01 – dopravní stavby kolejová doprava ( absolventi škol mohou v rámci HPP dosáhnout autorizaci ČKAIT)
Požadovaný profil:
pečlivost
spolehlivost
flexibilita
Pracovní náplň:
Nabízíme:

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!