Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Operátor/ka skladu - 24 000 Kč + ubytování v Blansku

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Frýdek-Místek
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 24.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • Práce v Blansku (Jihomoravský kraj, Blansko u Brna)
  • Rozbalování a přesouvání balíků
  • Třídění zboží
  • Kompletování zboží
  • Převádění zboží mezi sklady
  • Balení balíků
  • Rozebírání svítidel na náhradní díly

Nabízíme

  • Mzda 24 000 Kč
  • Po zkušební době stravenky ve výši 100 Kč
  • Dotované ubytování
  • Možnost přesčasů
  • Přátelský kolektiv

Požadujeme

  • Samostatnost
  • Týmového ducha
  • Schopnost počítat
  • Snahu učit se novým věcem
  • Komunikativnost

V případě zájmu o bližší informace nám prosím ZAŠLETE ŽIVOTOPIS spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

Lead – HR Services, s.r.o.
Kontaktní osoba: Andrea Kinzelová
Email: e-mail přes odpovědní formulář, zobrazit tel. číslo

  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 25. března
  • Příbor
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Ostrava
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
dnešní
  • Kyjov, Hodonín
  • Ing. Blanka Orlová MBA
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Německo
  • Antonín Ferus
  • 55 000 – 65 000 Kč

Autocentrum Ostrava s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., MANDÍK, a.s., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Trenkwalder a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Šmídl s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Lead - Project Advices s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Česká pošta, s.p., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Chovtrans spol. s r.o., KLIM cars s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Aranžér / Aranžérka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Frýdek-Místek, Celá ČR, Pržno, okres Frýdek-Místek, Fryčovice, Krmelín, Hnojník, Mošnov, Příbor

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ Blansko dění email HR IT kraj moravský Most možnost mzda náplň práce operátor práce přesčas samostatnost sklad SOU stravenky telefon třídění ubytování díl informace kolektiv kontakt náhradní díl náhradní díly náplň PR přátelský případ schopnost tým zkušební