Super práce za super výdělek - práce s možností ubytování.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma Jana Beňová
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 29. 10. 2017

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:
jedná se o jednoduchou manuální práci
obsluha strojů a zařízení na pracovišti
obsluha výrobní linky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována – Knorr – Bremse
vedoucím výrobcem brzdicích systémů pro železniční a užitková vozidla

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost
  • ochotu pracovat na nepretržitý provoz:

krátký – dlouhý týden (12-ti hodinové směny)

Nabízíme:

  • hodinová mzda 110 Kč – čistého nástup + bonusy !!!
  • každý měsíc Vám navyšujeme hod. mzdu o 5 Kč,– až do 120 Kč – čistého
  • doprava do zaměstnání v rámci Liberce zabezpečena – ZDARMA
  • možnost čerpání záloh káždý pátek 1000 Kč-
  • příspěvek na bydlení 1000 Kč,–
  • obědy za 40 Kč,– ( strháváme z výplaty )
  • možnost slušného ubytování (také pro páry)

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Valašské Meziříčí
  • CBG AUTOMATION s.r.o.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Teplice
  • Základní škola s rozšířenou výukou…
  • 22 620 – 29 500 Kč
  • Lhotka, Frýdek-Místek
  • Květoslava Raganová
  • od 13 500 Kč
  • Pec pod Sněžkou
  • Regata Čechy, a.s.
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Teplice
  • Ivana Komárková - HMF elektromotory
  • od 90 Kč / hod
  • Suchovršice
  • PARTIS a.s.
  • od 94 Kč / hod
  • Blansko
  • CompSystems, s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Broumov, Náchod
  • G E N E R A , společnost s ručením…
  • od 22 000 Kč
  • Čeladná
  • Rehabilitační centrum Čeladná s.r.o.
  • od 13 600 Kč
  • Karviná
  • SEJONG Czech s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

bonus bonusy den IT měsíc Most možnost mzda náplň práce nová nové plat platy pozice práce příspěvek řízení samostatnost směny společnost týden ubytování vedoucí výdělek výplaty zaměstnání zdarma zdravotní zdravotní stav dar doprava kov linky na pracovišti náplň obsluha oprava PR stav stroj systém trh výrobní