Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Práce s potravinami s možností ubytování + týdenní zálohy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Valašské Meziříčí
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce, Potravinářství a krmivářství, Potravinářský dělník / dělnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 – 21.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT ?

  • UBYTOVÁNÍ v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích
  • TÝDENNÍ zálohy
  • zákonné PŘÍPLATKY
  • dotované STRAVOVÁNÍ
  • docházkový BONUS
  • výkonnostní BONUS dle hodnocení mistra
  • volné víkendy
  • svozová doprava ZDARMA – Korňa, Turzovka, Vysoká nad Kysucou, Makov a směr Valašské Meziříčí

CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • balení a štítkování
  • expedice a dezinfekce přepravních beden
  • práce s masem a uzeninami

CO PO VÁS POŽADUJEME?

  • ochotu pracovat na 3 směnný provoz
  • manuální zručnost
  • spolehlivost

Pokud máte o práci zájem či se chcete doptat na doplňující informace , tak mě neváhejte kontaktovat :)

  • Valašské Meziříčí
  • Delirest services s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. března
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. března
  • Kopřivnice
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Bor
  • Michaela Morávková
Zveřejněno: 14. února
  • Nymburk
  • Mgr. Jana Vachutková
Zveřejněno: 7. března

Autocentrum Ostrava s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., MANDÍK, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Valašské Meziříčí, SH Job Partners s.r.o., Delirest services s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., STAVOŠI s.r.o., Markmont, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., TRIMILL, a.s., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RenoServices, s.r.o., Petr Kovanda, BBA HRANICE, spol. s r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Celá ČR, Havířov, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Nový Jičín, Vsetín, Šenov u Nového Jičína, Všechovice, okres Přerov, Dolní Bečva, Bělotín, Kopřivnice, Hranice, okres Přerov

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

bonus den hodnocení Meziříčí mistr možnost náplň práce plat práce týden ubytování víkend výkon vysoká zdarma Zruč dar doprava informace kontakt kov náplň oprava PR výkonnost zájem