Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Dodavatelský nákupčí s flexibilní pracovní dobou, delší dovolenou než je standard. (M/Ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jirkov
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Marketing, reklama, média a PR, Obchod, nákup a prodej zboží, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Pojďte s námi dělat dodavatelského nákupčího pro mezinárodní, stabilní společnost v Klášterci nad Ohří, která je na českém trhu více jak 20 let a s jejiž výrobky se potkáváme každý den a budeme i nadále  transformací produktového portfolia směrem k výrobkům s vyšší přidanou hodnotou.

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení pro které Vás bude u nás bavit pracovat.
  • Zajištěné dotované stravování - z menu, kde si vybere každý.
  • Možnost čerpat volné dny dovolené navíc.
  • Roční bonus k motivaci.
  • Odměny za vaši loajalitu a odpracované roky v naší společnosti.
  • Možnost zapojení do firemních soutěží, které posilují týmový duch, budou Vás bavit a potěší Vás pro Vás připravené ceny.
  • Flexibilní pracovní doba pro vaše pohodlí a efektivitu.

Náplň práce:

  • Aktivně budete vyhledávat a navazovat kontakt s potenciálními novými dodavateli.
  • Zodpovědně povedete jednání s dodavateli, abyste zajistili optimální ceny a porovnali různé nabídky na materiály.
  • Vaší prioritou bude dosahovat finanční úspory při nákupu materiálu, přičemž budete monitorovat trh a aktivně hledat příležitosti ke snížení nákladů.

Požadavky:

  •  SŠ/VŠ vzdělání.
  •  Anglický jazyk na komunikativní úrovni, s německým jazykem jako výhodou.
  • Máte vynikající znalost MS Excelu.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

AJ bonus den doba flexibilní hledat hodnocení IT mezinárodní možnost nabídky nad Ohří náplň práce NDA odměny ohodnocení plat požadavky práce pracovní pracovní doba SOU společnost společnosti stabilní stravování vyšší vzdělání znalost anglický anglický jazyk české dar dny dovolené finanční firemní jazyk jednání kontakt materiál náklad náplň národní navíc německý platové ohodnocení PR produktové příležitost příležitosti roční rok standard trh tým