Hledáme lidem práci Manpower

Technolog s flexibilní pracovní dobou

Lokalita Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost s přátelskou firemní kulturou u Příbrami hledáme kandidáty na pozici Technologa.

Popis pozice:

• budete zodpovědný za dodávku nových lisovacích nástrojů plastů a za úpravy a opravy lisovacích nástrojů plastů

• koordinace dodavatele, konstrukce, výroby nástroje a náběh nových výrobků a technologií

• organizace a realizace sériové výroby

• úprava výrobních procesů v závislosti na změnách výroby

• spolupráce při aktualizaci výrobní a zkušební koncepce

• návrh optimalizací – časových, materiálových a kvalitativních

Profil kandidáta:

• SŠ/VŠ technického zaměření

• praxe na pozici technologa alespoň 3 roky

• středně pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny je nezbytná pro komunikaci se zahraničními kolegy či dodavateli

• analytické schopnosti

• komunikativnost

• výhodou bude zkušenost s koordinací projektových týmů a znalost PolyWorks, Catia, CADMOULD a SAP

Nabízíme:

• smlouvu na dobu neurčitou

• 25 dní dovolené

• flexibilní pracovní dobu

• přátelskou firemní kulturu, vždy je možné řešit individuální požadavky s vedoucím týmu nebo jinými kolegy

• závodní stravování s příspěvkem čili skvělé jídlo za 25-35 Kč

• školení zaměřená na Vaši pozici

• firemní akce, festivaly a teambuildingy

  • Příbram
  • Oblastní nemocnice Příbram, a.s.
  • od 30 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. července
  • Teplice
  • Střední škola stavební a strojní,…
  • 12 710 – 18 390 Kč
  • Malešice, Praha
  • SHERLOG Technology, a.s.
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 7. srpna
  • Komárov, Olomouc
  • Senioři Komárov s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 10. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Rokycany

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

akce EU flexibilní hledám HR ISO IT jídlo kandidát kvalita měření na dobu neurčitou náplň práce nástroje pozice požadavky práce pracovní praxe Příbram společnost spolupráce stravování školení teambuilding úprava vedoucí znalost CAD dovolené firemní koordinace materiál na dobu náplň nástroj odpovědný opravy organizace PC PR proces procesů profi projekt projektový rok schopnost schopnosti stroj technické technolog tým úpravy výrobní výroby zahraniční závod zkušební zkušenost