Operátor výroby Kadaň. Mzda 25 000 - 30 000,-

Lokalita Kadaň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Pavlíčková, zobrazit tel. číslo

Hledáme šikovné montážní dělníky, kteří mají zkušenosti se čtením technické dokumentace.

!!!Nástup je přímo do kmene společnosti!!!

Popis pozice:

  • montáž a kompletace skříní - dle technicé dokumentace
  • běžná údržba stroje
  • kontrola výrobků
  • balení vyrobků a příprava k expedici

Profil kandidáta:

  • minimálně SOU - technický obor
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota naučit se pracovat s jeřábem (vazačský / jeřábnický průkaz velkou výhodou)
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • Fixní mzda + bonusy ( 25 000 Kč - 30 000 Kč )
  • stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den
  • příspěvek na dojížděni
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké akce
  • výhodný zaměstnanecký program Vodafone
  • práce na různé zakázkové výrobě

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?