Práce: Elektrikář – od 30 000Kč

lokalita: Liberec zadavatel: JOBSTART s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se závodem v Liberci, hledáme v současné chvíli vhodné kandidáty na pozice:

Elektrikář – nepřetržitý provoz (od 30 000Kč)

Hledáte práci, kde budete růst? Kde si budou vážit Vašich nápadů a týmové práce? Jste časově flexibilní a ochotný pracovat na směny? Pak čtěte dále.

Náplň práce:

  • Identifikace poruch strojního cyklu a zařízení
  • provádět operativní odstranění menších závad, drobnou údržbu strojů
  • provádění plánovaných oprav a preventivních prohlídek strojů a zařízení
  • podíl na přípravě a rozjezdu výrobních linek
  • identifikovat poruchy nástrojů a jejich příčiny, pravomoc zastavit výrobu na stroji
  • odpovědnost za dodržování termínů oprav a s tím související dokumentace

Požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělaní technické /elektro
  • 2 roky praxe, vhodné i pro šikovného absolventa (snaha učit se)
  • IT dovednosti, znalost hydrauliky
  • platnou vyhlášku č. 50 § 6 a výše
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dovolenou
  • Možnost si napracovat hodiny
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
  • nástup dle dohody
  • plat od 30 000Kč

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo zavolejte na telefonní číslo: 774 509 784

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Liberec

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

30.000 – 40.000 Kč

Kontaktní osoba

Žaneta Kvokačková

Telefon

+420 774 509 784

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist