Volné místo ve firmě JOBSTART s.r.o.

MISTR ÚDRŽBY – 1. směna - rodinná společnost

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jablonec nad Jizerou
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace, Mechanik / Mechanička, Technolog / technoložka ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Technik / technička výroby, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

JOBSTART s.r.o.

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v Praze. Naší misí je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

Pro našeho významného klienta, rodinnou stabilní společnost z přátelskou a fér atmosférou, hledáme vhodného uchazeče, který se chce realizovat a přinést do oddělení údržby nové nápady.

MISTR ÚDRŽBY – 1. směna

Náplň práce:

  • Organizací procesu i oddělení údržby
  • Vedení kolektivu (10-15 zaměstnanců)
  • Zaváděním nových technologií a postupů do našeho technického úseku

Co od Vás očekáváme:

  • Zdravý rozum a potřebu dotahovat věci do zdárného konce
  • Chuť do práce a pozitivní přístup k novým výzvám i komunikaci s kolegy
  • Technické myšlení a smysl pro pořádek
  • Předchozí zkušenost s vedením lidí
  • Praxe na obdobné pozici

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Rodinnou atmosféru
  • Podporu ze strany vedení společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení plus prémie
  • Penzijní připojištění
  • Závodní stravování a další benefity

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Liberec
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Jičín
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 37 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
dnešní
  • Kaplice
  • Nová Lucie
  • 50 000 Kč
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Rakovník
  • Jiří Černý
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Rakovník

HOFMANN WIZARD s.r.o., Josef Lojek s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., D&D ELEKTROMONT s. r. o., ŠKO-ENERGO, s.r.o., DISPONERO s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KAMAX s.r.o., HR Direct s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CRYTUR, spol. s r.o., SFS Group CZ s.r.o., Manuvia Job s.r.o., RKO GROUP a.s., Lohmann & Rauscher, s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., Manuvia Praha, FLEXIMA s.r.o., ACL Coating s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Human-Res s.r.o., K2 moto s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., GIGA, spol. s r.o., EQUANS Services a.s., NOVUS Česko s.r.o., MPZ MB s.r.o., Köster CZ s.r.o., JM-MECHANIKA s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Green Center s.r.o., AS-CASTING s.r.o., HUNTER s.r.o., Plastiform s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Specialista / specialistka logistiky, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Finanční manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Chemický technik / technička, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v chemii, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Liberec, Mladá Boleslav, Příšovice, Semily, Vrchlabí, Jablonec nad Nisou, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Turnov, Nová Paka, Paceřice, Hodkovice nad Mohelkou, Jičín, Český Dub, Raspenava, Osek, okres Jičín, Žacléř, Chrastava, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Bakov nad Jizerou, Stráž pod Ralskem, Hrádek nad Nisou, Kosmonosy

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

AJ benefit benefity den dění hledám hodnocení IT mistr náplň práce nové ohodnocení penzijní připojištění pojištění postup práce praxe připojištění společnost společnosti stabilní stravování uchazeč vedení vhodné zaměstnanců finanční kolektiv myšlení náplň oddělení penzijní pořádek PR prémie proces přístup směna technické technolog závod zdravý zkušenost