Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Vedoucí projektu - až 90 000 Kč, ubytování, roční prémie

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby, Management, Projektový / projektová manažerka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 85.000 – 90.000 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Stavby jsou náš svět, věnujeme se jim od samého začátku, rosteme a patříme mezi nejlepší. Kvalitně odvedená práce od začátku až do konce projektu je to, na čem si zakládáme. Momentálně tu jeden takový projekt máme a hledáme zkušenou osobnost, která se chopí jeho vedení.

Náplň práce:

Jste právě vy ta osoba, kterou hledáme do svých řad a můžete převzít zodpovědnost za projekty pozemních, mostních, silničních a železničních staveb?
Práce vedoucího projektu vyžaduje značnou míru časové flexibility, nicméně za svůj výkon můžete očekávat adekvátní ohodnocení. Vedle finančního ohodnocení vás čeká řada benefitů, které vám zpříjemní jak práci, tak volný čas.

Co od Vás očekáváme:

  • máte dostudovanou střední nebo vysokou školu stavebního směru
  • zkušenosti na podobné pozici
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • lekce NJ přímo na pracovišti
  • roční prémie
  • možnost ubytování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • různé varianty pracovní doby na výběr
  • stravenkový paušál
  • 25 dnů dovolené
  • pravidelné teambuildingy
  • školení a vzdělávání

Jistit vás vždy bude zázemí prosperující mezinárodní firmy. Naše vztahy zakládáme na spolehlivosti a loajalitě, a to jak s partnery, tak se zaměstnanci. Zašlete nám svůj životopis, těšíme se na spolupráci.

  • Pardubice
  • Libuše Slavíková
  • 17 900 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 30. prosince
  • Litovel
  • Petr Bača
  • 23 000 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 16. prosince
  • Velemyšleves
  • Iveta Glončáková
  • 25 000 – 40 000 Kč

EVROPA realitní kancelář, PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., IP Polná s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RACCOON s.r.o., JK - TREND STAV s.r.o., MARCCRAB GASTRO CB s.r.o., Engel & Völkers, Han Food Restaurants s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVIS reality s.r.o., B & BC, a. s., Skanska a.s., Advantage Consulting, s.r.o., ARCON INTERIERY s.r.o., PK interier s.r.o., VH Steel and Construction s.r.o., INEL - Technik, s.r.o., BIS, a. s., ELEKTRO WELLMONT, s.r.o., ASFALT OK GROUP s.r.o., Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace, STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o., Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace, Max Aicher Pilsen s.r.o., SYSTHERM s.r.o., J.P. - Servis s.r.o., DR. OPTIK CZ s.r.o., INTERIERY KOUPELEN s.r.o., BIVAK - TOP PLUS s.r.o., Jaromír Francl, Pavel Munduch, Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje, VYSSPA Sports Technology s.r.o., NPM - stavební společnost, s.r.o., DAGRO Automotive s.r.o., FALK, spol. s r.o., Quality living s.r.o., ACAR ELEKTRO s.r.o., DENIKOS s.r.o., Hosanex s.r.o., UZK Investments s.r.o., STAKS Group s.r.o., oncemedia s.r.o., MkM Building center s.r.o., BERGER BOHEMIA a. s., Stavitelství OK Plzeň s.r.o., OPTIMIA facility s.r.o., Alliance Development Group s.r.o., VH services spol. s r.o., Gemtek.CZ, s.r.o., Město Starý Plzenec, Stucco TM - Město Touškov s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Manažer / manažerka kvality, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice

Celá ČR, Plzeň, Líně, Starý Plzenec, Město Touškov

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ benefit den hledám hodnocení IT mezinárodní Most možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení partner paušál penzijní připojištění pojištění práce pracovní připojištění příspěvek SOU stravenkový paušál školení teambuilding ubytování vedení vedoucí výkon vzdělávání vztahy zkušenosti životopis doby dovolené finanční firmy kov na pracovišti náplň národní osobnost penzijní PR pracovní doby prémie projekt příjemní roční řidič stav stavební střední výběr vztah zaměstnanci zkušenost