Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ| vhodné pro absolventy

Lokalita Frýdlant nad Ostravicí
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Nákupčí
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 40.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Zajímá Tě nákup pro oblast automotive? Jsi profík a nebo teprve začínáš svou kariéru? Ovládáš AJ na komunikativní úrovni? Láká Tě prostředí stabilní společnosti?

Zašli životopis a staň se naším NÁKUPČÍM!!!

Náplň práce:

  • strategický nákup jednotlivých komodit
  • komunikace s dodavateli
  • výběr a hodnocení dodavatelů, jejich evidence
  • úspory a zlepšování v nákupním procesu
  • monitoring trhu
  • spolupráce s ostatními odděleními

POŽADAVKY:* min. SŠ vzdělání

  • praxe na obdobné pracovní pozici
  • AJ na komunikativní úrovni
  • velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat
  • samostatnost, flexibilita
  • znalost MS Office

BENEFITY:

  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • příležitostný HO
  • stravenkové karty
  • jazykové vzdělávání
  • možnost kariérního růstu

  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. března
  • Velemyšleves
  • Iveta Glončáková
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 30. prosince
  • Litovel
  • Petr Bača
  • 23 000 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 16. prosince

HOBRA - Školník s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., Poradce Podnikatele, spol. s r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Comac jobs s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šmídl s.r.o., Pragolematik s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Trenkwalder a.s., LogicVision s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Zuzana Ramíková Hlaváčová, TECHNOTRON - METAL s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ARCIMPEX s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ARAMARK, s.r.o., Delirest services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, TATRA TRUCKS a.s., Česká pošta, s.p., AMES s.r.o., Globus ČR, v.o.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Pila MSK, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Frýdlant nad Ostravicí, Český Těšín, Ostrava, Nošovice, Dobrá, Frýdek-Místek, Sviadnov, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Hnojník, Mošnov, Sedlnice, Rožnov pod Radhoštěm, Havířov, Třinec, Jistebník, Studénka, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Velké Karlovice, Bravantice

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

absolvent AJ auto benefit benefity den doba evidence flexibilní hodnocení IT komunikace Most možnost náplň práce Office práce pracovní pracovní doba praxe prostředí růst samostatnost společnost společnosti spolupráce stabilní vhodné vzdělání vzdělávání znalost životopis dovednost dovolené jazyk kariérní karty komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov možnost kariérního růstu náplň oblast oddělení Ostatní PR proces příležitost schopnost strategický trh výběr