Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

VEDOUCÍ PRACOVNÍK DO ÚDRŽBY (72-90.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Trutnov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Vedoucí servisu
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 72.000 – 90.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte znalosti z oblasti vedoucí pozice ve výrobní firmě? Platný řidičský průkaz sk. B? Dorozumíte se anglicky?

Pokud ano, zašlete nám váš životopis!

Moderní a dynamická společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

Náplň práce:

* Vedení práce na oddělení údržby
* Dohled nad bezpečnostními pravidly na oddělení
* Vytváření rozvrhů prací a oprav v rámci údržby
* Nákup materiálu
* Školení pracovníků
* Účast při výběru nových pracovníků

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání
* Zkušenosti z vedoucí pozice ve výrobní firmě
* Anglický jazyk - komunikativní úroveň
* ŘP sk. B - aktivní

Co Vám můžeme nabídnout:

* Více než 5 týdnů dovolené
* Bonusy/prémie
* Příspěvek na stravování a dopravu do práce
* Příspěvek na penzijní pojištění
* Benefitní program

* Nástup možný: IHNED
* Místo výkonu práce: Louny

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Hostinné
  • KRPA PAPER, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 25. dubna
  • Nová Paka
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
Zveřejněno: 23. dubna
  • Smiřice
  • B R U K O V , spol. s r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 20. dubna
  • Broumov, Náchod
  • HOBRA - Školník s.r.o.
  • 27 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Stará Paka
Zveřejněno: 24. dubna
  • Trutnov
  • Anton Martinec
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. dubna
  • Trutnov
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Trutnov
  • KASPER KOVO s.r.o.
  • 28 000 – 50 000 Kč
  • Trutnov
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Mladé Buky
  • GRUND a.s.
  • od 24 000 Kč
  • Radvanice, Trutnov
  • VIMMAR s.r.o.
  • od 18 900 Kč
  • Kocbeře
  • K O K A M , společnost s ručením…
Zveřejněno: 10. dubna
  • Horní Maršov
  • Řeznictví a Uzenářství U Motyčků s.r.o.
  • Svitavy
  • Drupork Svitavy, a. s.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 28. dubna
  • Vrchotovy Janovice
  • Všeobecný lékař Posázaví s.r.o.
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 31. března

Köster CZ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., EKVITA, spol. s r.o., AUTOSTYL a.s., SKYCLEAN s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KRPA PAPER, a.s., DAGROS, s.r.o., Saar Gummi Czech s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Rubena, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Advantage Consulting, s.r.o., Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o., Město Lázně Bělohrad, Lohmann & Rauscher, s.r.o., RKO GROUP a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., B R U K O V , spol. s r.o., Halla, a.s., HOBRA - Školník s.r.o., Agriten Trutnov s.r.o., Anton Martinec, KASPER KOVO s.r.o., CASIA spol. s r.o., STAVEBNĚ DOPRAVNÍ TRUTNOV s.r.o., Vodovody a kanalizace Trutnov, a.s., ZKUŠEBNÍ STANICE Trutnov s.r.o., Kristýna Karagül Bejrová, Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o., V A R I A - spol. s r.o., MASTER GRILL s.r.o., Luboš Serbousek, AUTOSALON DĚDEK, s.r.o., KT MONT s.r.o., Ing. Pavel Landsperský, Michlovský - stavební s.r.o., Trung Phuc Ho, České automobilové opravny s.r.o., GAST-PRO s.r.o., KASPER TS s.r.o., GRUND a.s., TV PROBBE s.r.o., TRYMACH s.r.o., Expert a Partner Stavitel s.r.o., Tlachač s.r.o., Martin Mičánek, NN STEEL s.r.o., VIMMAR s.r.o., Zemědělská společnost Svobodné a.s., K O K A M , společnost s ručením omezeným, AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s., Řeznictví a Uzenářství U Motyčků s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Daňový specialista / specialistka, Fakturant / Fakturantka, Účetní, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Zámečník / Zámečnice, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Zkušební technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Metrolog

Žacléř, Trutnov, Kocbeře, Hostinné, Červený Kostelec, Dvůr Králové nad Labem, Teplice nad Metují, Říkov, Hronov, Jaroměř, Náchod, Lázně Bělohrad, Nová Paka, Jilemnice, Smiřice, Nové Město nad Metují, Broumov, okres Náchod, Stará Paka, Mladé Buky, Úpice, Hajnice, Svoboda nad Úpou, Batňovice, Radvanice, okres Trutnov, Havlovice, Rudník, Horní Maršov

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

anglicky benefit bezpečnost bonus bonusy den IT Louny místo náplň práce plat pojištění pozice práce pracovní pracovník příspěvek společnost stravování vedení vedoucí výkon vzdělání zkušenosti znalost znalosti životopis anglický anglický jazyk dovolené jazyk materiál místo výkonu práce náplň oblast oblasti oddělení penzijní penzijní pojištění PR prémie program řidič tým vedoucí pozice výběr výrobní zkušenost