Elektrikář - místo výkonu práce: Jeseník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Šumperk
Firma VentiAir s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Stavebnictví a realitní služby, Průmyslová a chemická výroba, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Hrubá mzda 28.000 – 40.000 Kč

Požadujeme:

  • vzdělání – obor elektrikář, elektrotechnické práce
  • praxe v oboru
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a samostatnost

Náplň práce:

  • údržba částí elektrických a elektromechanických strojů a zařízení
  • montáž průmyslových větracích zařízení

Nabízíme:

  • nabízíme práci v dobrém kolektivu
  • stravenkový paušál
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • nástup možný ihned

  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
včerejší
  • Pardubice
  • Skanska
  • 130 – 170 Kč / hod
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 30. prosince
  • Pardubice
  • Libuše Slavíková
  • 17 900 Kč
    Benefity:
  • Litovel
  • Petr Bača
  • 23 000 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
Zveřejněno: 16. prosince
  • Velemyšleves
  • Iveta Glončáková
  • 25 000 – 40 000 Kč

TDK Electronics s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., SNĚŽNÍK , a.s., SH Job Partners s.r.o., Styrotrade, a.s., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., ZLKL, s. r. o., Vision Travel s.r.o., fortell s.r.o., Amikov job, s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., IN - TECHSERVIS s.r.o., JUTHERM s.r.o., INSTALACE - MONTÁŽE, spol. s r.o., PEKAŘSTVÍ POD POŠTOU s.r.o., APATOR METRA s.r.o., Auto Kubíček s.r.o., Amarjit Saini, Urdiamant, s.r.o., ŠKODA PARS a.s., Mall Advisors s.r.o., I.P. Ocel, s.r.o., MK Fruit s.r.o., NSN CS, s.r.o., AUGUSTIN STŘECHY s.r.o., DŘEVOCENTRUM B & H s.r.o., Bludovská a.s., NHKZ Steel s.r.o., Profi údržba s.r.o., MS Robotics s.r.o., LUGAFO s.r.o., KUBÍČEK VHS, s.r.o., Milan Hroch, KOMFI spol. s r.o., FREVER TRADE s.r.o., AUTOKOMPLEX OLOMOUC s.r.o., Ing. Jiřina Kolomazníková, PAS Zábřeh na Moravě a. s., GETURA PLUS, spol. s r.o., DŘEVOVÝROBA - PILAŘSTVÍ, s.r.o., GDF spol. s r.o., ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o., ZEAS Březná a.s., Dubická zemědělská a.s., Balsac papermill s.r.o., REVSTA s.r.o., V Y D R U S spol. s r.o., Pekárny Falta, s.r.o., EKO Králíky v.o.s., FORMPLAST PURKERT, s.r.o., Relax centrum Kolštejn, s.r.o., SEMIN CZ a.s., DK mont a.s., Fardyma s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Konstruktér / Konstruktérka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Elektronik / Elektronička

Šumperk, Šumvald, Mohelnice, okres Šumperk, Dolní Morava, Rýmařov, Uničov, Loštice, Bělá pod Pradědem, Lanškroun, Litovel, Vikýřovice, Dolní Studénky, Bludov, okres Šumperk, Rapotín, Sudkov, Velké Losiny, Sobotín, Svébohov, Zábřeh, Libina, Hrabová, Oskava, Štíty, Dubicko, Lukavice, okres Šumperk, Červená Voda, Králíky, okres Ústí nad Orlicí, Branná

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Bor elektrikář elektro IT Jeseník místo Most možnost náplň práce paušál práce pracovní pracovní poměr praxe řízení samostatnost stravenkový paušál výkon vzdělání Zruč elektrický kolektiv kov místo výkonu práce na dobu na dobu určitou nabízíme práci náplň obor poměr PR průmysl průmyslový stroj technické údržba