Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zajímavá příležitost pro absolventy technických oborů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Blansko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte ukončenou SŠ nebo VŠ technického směru, a hledáte motivující pracovní prostředí, kde byste mohli své znalosti uplatnit? Malá rodinná firma přijme do svých řad nového kolegu! Těšit se můžete na příjemné pracovní prostředí a řadu zajímavých benefitů.

  • orientace v technické dokumentaci
  • spolupráce s centrální technologií
  • ověřování norem

Nabízíme:

  • motivující prostředí malé technologické firmy
  • stabilní zaměstnání i do budoucnosti (práce na HPP)
  • finanční odměna za plnění plánů
  • mimořádná finanční odměna na konci rok
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na životní pojištění

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru
  • řidičský průkaz sk. B
  • počítačové znalosti na úrovni Microsoft Office (outlook, word, excell)

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Lelekovice
  • MOTMOT Plus, s.r.o.
  • 28 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 18. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
dnešní
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
včerejší
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 20. dubna
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
  • Liberec
  • LIS - Liberec s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 30. prosince
  • Ruzyně, Praha
  • VAMAR INTERNATIONAL,s.r.o.
    Benefity:
  • Liberec
    Benefity:

Manuvia, a. s., organizační složka, Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, TRIDO, s.r.o., Jitka Poláková, Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - HR Services s.r.o., MOTMOT Plus, s.r.o., MJ Helvetica s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LIKOV s.r.o., TextilEco a.s., Hays Czech Republic, s.r.o., HR Direct s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., COLORprofi, spol. s r.o., Avardy s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Horavia s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CREW-MONT s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., Lead - Project Advices s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Česká pošta, s.p., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Větrník, s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., AMNproTrade s.r.o., A B H Design, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Zasílatel / Zasílatelka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Elektronik / Elektronička

Brno, Blansko, Lelekovice, Kuřim, Boskovice, Sebranice, okres Blansko

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

absolvent AJ benefit Bor budoucnost firma IT Microsoft Microsoft Office náplň práce nové Office paušál plán plat plnění pojištění práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek spolupráce stabilní stravenkový paušál vzdělání zaměstnání znalost znalosti životní pojištění dokument finanční firmy kov mimořádná náplň obor odměna ověřování počítač PR příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost rok řidič technické technický technolog životní