Volné místo ve firmě NOVY s.r.o.

Pracovník odbytu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma NOVY s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Dělník / Dělnice
Hrubá mzda 17.900 Kč

O nás

NOVY s.r.o.

Jsme NOVY, ryze česká společnost s více než 32letou tradicí výroby bylinných produktů. Naše značka Dědek kořenář® je synonymem kvality a celostního přístupu ke zdraví. Inspirujeme se přírodou a využíváme jejích darů pro tvorbu našich výrobků, které pomáhají lidem najít cestu k udržitelnému a přirozenému zdraví. Vše s důrazem a ohledem na odpovědnost a udržitelnost přírody a přírodních zdrojů ve všech aspektech našeho podnikání.

NOVY s.r.o.

Společnost NOVY s.r.o., výrobce bylinných koncentrátů a kosmetiky.

Místo výkonu práce Rožkova 1848, Pardubice.

Náplň práce:

  • Balení zásilek v zázemí prodejny
  • Označování zásilek
  • Příprava objednávek
  • Kontrola výrobků
  • Skartování papíru
  • Řezání kartonů
  • Strojové páskování zásilek

Co od Vás očekáváme:

  • Pečlivost
  • Zodpovědný přístup k zadaným úkolům
  • Komunikativnost
  • Pracovitost
  • Čistý trestní rejstřík

Platný potravinářský průkaz výhodou. Řidičský průkaz výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci ve stabilní společnost
  • Možnost osobního růstu a vzdělání
  • Zaměstnanecké slevy na výrobky

Benefity

  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Lázně Bohdaneč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Havlíčkův Brod
  • Pracovník odbytu
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Pardubice
  • Libuše Slavíková
  • 17 900 Kč
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Pardubice
  • 18 900 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 19. prosince
  • Litovel
  • Petr Bača
  • 23 000 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 16. prosince
  • Velemyšleves
  • Iveta Glončáková
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 30. prosince

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, 21 Consult Group s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., iFORO Group, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Petrlíková Lucie s.r.o., Věra Pietrasová, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, Info pro lékaře a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., RONAL CR s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., PROROZVOZ s.r.o., ForCamping s.r.o., NOVY s.r.o., VIVANTIS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., Medware Group s.r.o., Interhotel Labe - F s.r.o., FABRIKA PARDUBICE s.r.o., VERAN s.r.o., Virtus Development s.r.o., M - STROJÍRNY a.s., Lütze, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Zedník / Zednice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Izolatér / Izolatérka, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Pardubice, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Čepí, Úhřetice, Dašice, Bylany

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

IT místo možnost náplň práce Pardubice pečlivost plat práce pracovní pracovník růst společnost stabilní výkon vzdělání zaměstnanec daný kontrola kov místo výkonu práce náplň odpovědný osobní potravinář PR prodej příprava přístup stroj úkol zaměstnanecké