Operátor výroby - práce provoněná ovocem 24 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Chelčice
Firma Zeelandia spol. s r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Potravinářství a krmivářství, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní

Zeelandia spol. s r.o.

Zeelandia byla založena v roce 1900 v Holandsku a dnes již působí takřka po celém světě. Od svého vzniku vyrábí suroviny pro pekaře a cukráře. Pečivo a cukrářské výrobky se díky nim stávají chutnější, zajímavější nebo efektivnější. Na český trh vstoupila Zeelandia v roce 2000, kdy se spojila s menším jihočeským výrobcem Lactoprot Bohemia. Dodnes si zachovává osobní přístup a rodinnou atmosféru menšího podniku, zároveň těží z příležitostí a sdíleného know-how, které nabízí skupinová spolupráce. Zeelandia není jen dodavatelem. Svým zákazníkům nabízí řadu služeb, inspiruje je, přináší na trh nové trendy a pomáhá jim. Současně je i významným zaměstnavatelem, který si váží svých zaměstnanců a dbá o jejich spokojenost.

Náplň práce:

Chceš mít o víkendech čas na své záliby? A v noci chceš raději spát než pracovat? My taky. Co víc. Tvou předchozí praxi neřešíme. Buď ji máš, nebo ne. U nás musíš mít jen chuť naučit se všechno potřebné a svou spolehlivost. Zbytek nech na nás.

Jistě Tě bude zajímat:

Kde budeš pracovat: Chelčice u Vodňan.

Tvá pracovní doba: Pondělí - pátek, střídání ranních a odpoledních směn.

Kolik si vyděláš: Hrubá nástupní mzda 24 000 vč. odměn. A pak? U nás platí, že čím víc toho umíš, tím víc vyděláváš.

Dáme Ti i něco navíc:

  • 5 týdnů dovolené
  • plně dotované stravování
  • firemní akce
  • pitný režim
  • slevy na naše výrobky
  • vzorky produktů a ochutnávky

A co budeš dělat? Jako OPERÁTOR VÝROBY budeš:

  • obsluhovat linky na stáčení vařených náplní
  • balit hotové produkty a skládat je na palety
  • připravovat obaly

Jestli hledáš:

  • stabilní zaměstnání u spolehlivého zaměstnavatele
  • práci v partě fajn lidí
  • pestrou práci, ve které nebudeš stát u pásu
  • individuální přístup, tak jsi u nás správně.

Stačí jediné. Ozvi se nám. Zavoláme Ti, domluvíme schůzku a prohlídku pracoviště. Informace o zpracování osobních údajů zájemců o práci najdeš na www.zeelandia.cz.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Mistr výroby

Nutně vás hledají
  • České Budějovice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Písek
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
    Benefity:
  • Srnín
  • Pekárna Srnín s.r.o.
  • 26 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Trhové Sviny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Tábor
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
  • Tábor
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Přerov
  • Ing. Jiří Hejduk
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 31. října
  • Nikola Václavková
  • 32 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 24. října
  • Nymburk
  • Mgr. Jana Vachutková
  • Nymburk
  • Brumovice, Břeclav
  • Ing. Alena Jindráková
  • 22 000 – 26 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní školka
  • Parkoviště

HOBRA - Školník s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Zeelandia spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., DE WAARDE s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Tradiční vinaři s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SKY SELECT INT., s.r.o., Manuvia České Budějovice, Advantage Consulting, s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., FONTEA a.s., VYNK design s.r.o., GZ Media, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Etimos Human s.r.o., VSNS - PRACE s.r.o., VAFO Production s.r.o., Pila Bečvář s.r.o., RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o., TARHON - METAL s.r.o., Papusprint spol. s r.o., ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN, MONOFAR CZ s.r.o., KOH-I-NOOR GRAFIT s.r.o., DOBRÉ PNEU s.r.o., AREP servis s.r.o., GOLD MART s.r.o., HT komplet Netolice s.r.o., LARM a.s., ŠANDA s.r.o., TCS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Cukrář / Cukrářka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektový / projektová manažerka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

Celá ČR, České Budějovice, Chelčice, Prachatice, Písek, Týn nad Vltavou, Strakonice, Hrdějovice, Bechyně, Sudoměřice u Bechyně, Srnín, Český Krumlov, Velešín, Veselí nad Lužnicí, Malšice, Horažďovice, Soběslav, Malý Bor, Třeboň, Trhové Sviny, Planá nad Lužnicí, Tábor, Sušice, okres Klatovy, Kaplice, Vodňany, Malovice, Číčenice, Netolice, Hracholusky, okres Prachatice, Těšovice, okres Prachatice

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

AJ akce cukrář český doba HR hrubá IT Luže mzda náplň práce nová nové operátor pitný režim plat podnik práce pracoviště pracovní pracovní doba režim SOU spokojenost spolupráce stabilní stravování trendy víkend vzor zaměstnanců zaměstnání zaměstnavatel díl dovolené firemní informace jihočeský linky náplň navíc operátor výroby osobní pečivo pitný PR příležitost přístup spokojen trend trh údaj v roce výroby zájem zákazník