Hledáme lidem práci Manpower

Lehká práce operátora výroby za 24.000 Kč v Ostravě

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme operátory výroby do společnosti, která se zabývá výrobou brzdových systému do kvalitních a celosvětově známých značek aut (Porsche, BMW, Ferrari, aj.), na dvě oddělení - obrobna/CNC a montážní linka.

Jedná se o práci, kde vás rádi zaučíme a vše vám ukážeme. :)

Popis pozice:

První oddělení je montáž, kde budete kompletovat celé brzdy (vkládání šroubů, brzdových destiček/ hadiček do odlitku brzdy). Taky budete zadávát data do počítače, ale není to nic složitého. :)

Druhé oddělení je obrobna, kde budete pracovat u cnc strojů - založíte a vyjmete kus ze stroje a zkontrolujete, zda je vše, jak má být. Linka je plně automatická.

Profil kandidáta:

Ochota pracovat v nepřetržitém provoze (přes týden 8hod. směny a dva víkendy 11,5hod. směny)

Základy práce s PC

Manuální zručnost

Nabízíme:

– mzda 105 Kč/hod. + příplatky

– docházkový bonus

– příspěvek na dopravu 650 Kč - 2.500kč (dle vzdálenosti km do pracoviště)

– výkonnostní bonus

– dotované obědy (35 Kč za celý oběd)

- týden dovolené navíc

– smlouva na HPP

– zázemí moderního provozu

- možnost přestupu do KMENE

  • Olomouc
  • Střední odborná škola obchodu a služeb,…
  • od 18 390 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. dubna
  • Olomouc
  • CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Olomouc
  • IVASKIV SERVIS s.r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Jihlava
  • Sierra Sport s.r.o.
  • 19 500 – 22 000 Kč
  • Planá nad Lužnicí
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 20 000 – 21 000 Kč
  • Horní Bečva
  • Hotel Duo a.s.
  • Nový Hrozenkov
  • Horský hotel KOHÚTKA s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Valašská Bystřice
  • COMMODUM, spol. s r.o.
  • od 23 000 Kč

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Odbory - proč a jak je založit

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ auto bonus data den druh hledám IT kandidát linka možnost mzda náplň práce operátor plat pozice práce pracoviště příplatky příspěvek směny smlouva společnost společnosti týden týden dovolené navíc víkend výkon Zruč automat dovolené kov kvalitní náplň navíc oddělení PC počítač PR profi stroj systém výkonnost výroby