Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Asistent výrobního ředitele

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Český Těšín
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Co vás čeká

  • Podpora ředitele výroby a výrobního managementu.
  • Zpracovávání podkladů pro výrobní porady, jako jsou prezentace, reporty, akční plány a další.
  • Kompletace výrobních ukazatelů, jejich analýza a následné vyhodnocení.
  • Podílení se na vytváření a následné implementaci výrobních procesů.
  • Komunikace s různými odděleními napříč společností.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání.
  • Technické myšlení.
  • Samostatnost.
  • Selský rozum a dravého ducha.
  • Chuť a ochotu učit se nové věci.

Co vám můžeme nabídnout

  • Nadstandardní finanční ohodnocení + bonusy.
  • Roční odměny a podíl na hospodářských výsledcích společnosti.
  • Bonus za splnění pracovního fondu.
  • 22 dní dovolené.
  • Dotované stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Podporu vzdělávání.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Množství firemních akcí.

  • Frýdek-Místek
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Tereza Tůmová
  • 70 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Most
  • Alena Fišerová, HR
  • 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 2. února

HOBRA - Školník s.r.o., Poradce Podnikatele, spol. s r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., KOEXIMPO, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., Česká pošta, s.p., Comac jobs s.r.o., LogicVision s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, Lead - Project Advices s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., RABEN OSTRAVA, s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., CASH POINT a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., ATLAS software a.s., Manuvia Czech s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., Conspiro qua, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., RenoServices, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Město Nový Jičín, VKUS-BUSTAN s.r.o., Centrum sociální pomoci Třinec, příspěvková organizace, Statutární město Třinec, DONGWON CZ, s.r.o., F.U.D. Servis s.r.o., DAEHA EUROPE s.r.o., Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace, PAPERMAX,s.r.o., KODUS, spol. s r.o., Nový domov, příspěvková organizace, Statutární město Karviná, KUNETO s.r.o., House of kids s.r.o., Slezská univerzita v Opavě, UNIONTAX EU s.r.o., DS Autotech Europe, s.r.o., Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s., Benjamín, příspěvková organizace, Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, SIMON FM s.r.o., Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek, ŠUDOMA s.r.o., MORYS s. r. o., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, Moravskoslezský kraj, Výchovný ústav Ostrava - Hrabůvka, CZECH JOB EDUCATION s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, ZENCO Plus s.r.o., PRONTE DEEP s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s., ESOS Ostrava, s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., E-MOTION park s.r.o., IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., START WORK INTERNATIONAL SE, Roll R, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Tester, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

Celá ČR, Český Těšín, Třinec, Hnojník, Frýdek-Místek, Ostrava, Bohumín, Klimkovice, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Dolní Benešov, Bílov, okres Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm, Nový Jičín, Karviná, Havířov, Dobrá, Petrovice u Karviné, Petřvald, okres Karviná, Baška

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

analýza asistent bonus bonusy flexibilní fond hodnocení IT komunikace management Most náplň práce NDA nové odměny ohodnocení penzijní připojištění plán plnění podpora pojištění práce pracovní připojištění příspěvek ředitel samostatnost SOU společnost společnosti stravování vzdělání vzdělávání znalost znalosti dar díl dovednost dovolené finanční firemní myšlení náplň oddělení penzijní plány PR prezentace proces procesů report roční standard technické ukazatel výrobní výroby