Hledáme lidem práci Manpower

Hutník, náborový příspěvek 120 000 Kč, možnost ubytování

Lokalita Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zájem o práci v kovovýrobě a rádi byste získali dlouhodobé zaměstnání?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás přivítáme v týmu.

Popis pozice:

  • Řízení chodu vysoké olovněné pece
  • obsluha strojů
  • převoz surovin

Profil kandidáta:

  • Možnost pracovat v nepřetržitém provozu
  • Dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Průměrná měsíční mzda 28 000 Kč (23 800 Kč + prémie 4 565 Kč)
  • Po zkušební době měsíční mzda 31 532 Kč (24 750 Kč + prémie 6 782 Kč)
  • osobní prémie
  • odměny za hospodářské výsledky 2x ročně
  • možnost ubytování či příspěvku na bydlení
  • 20 dní dovolené + 3 dny navíc
  • 8hodinové směny, pouze 33,5 hod/týden (dřívější odchod)
  • Oběd v hodnotě 3O,-

V případě zájmu klikněte na odpovědět, poštele životopis, nebo kontakt a my se Vám ozveme.

Mechanik výroby

Nutně vás hledají
  • Žebrák
  • Schwarzmüller s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. března
  • Hostomice, Beroun
  • MANDÍK, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 13. března
  • Chodová Planá
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 4. srpna

Schwarzmüller s.r.o., MANDÍK, a.s., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., Omega Hořovice spol. s r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Rastr-V s.r.o., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., DISPONERO s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Žebrák, Hostomice, okres Beroun, Příbram, Dobříš, Hořovice, Zdice, Mirošov, okres Rokycany, Sedlčany, Rokycany

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Bor data den hutník IT kandidát měsíční mzda možnost mzda nábor náplň práce nové odměny pec pozice práce průměrná příspěvek směny týden ubytování výsledky vysoké zaměstnání životopis dny dovolené kontakt kov list měsíční náborový náplň navíc obsluha osobní PR prémie profi případ stroj tým zájem zkušební