Hledáme lidem práci Manpower

IT Headhunter s AJ

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte v týmu úspěšných recruiterů pro ManpowerGroup!

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur! U nás Vás čeká práce, při které se budete setkávat s úspěšnými klienty a zajímavými kandidáty v oblasti IT! Baví Vás náročné výzvy, interview v českém i anglickém jazyce a neustálá komunikace? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho úspěšného týmu hledáme šikovné kandidáty, kteří již mají předchodzí zkušenosti v oblasti recruitmentu / headhuntingu. Posílíte naše řady?

Pošlete nám životopis a motivační dopis v angličtině. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, skvělý mezinárodní tým, nadčasové kanceláře v centru Prahy ve stylu Living Office, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

Vaší denní činností bude:

- aktivní vyhledávání vhodných IT kandidátů z různých zdrojů (inzertní portály, LinkedIn, interní databáze..)

- cílená prezentace kandidátů našim klientům

- vyhledávání obchodních příležitostí na trhu práce

- vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty a kandidáty

Profil kandidáta:

Kdo jste?

- zkušený recruiter, který již vyhledával technické či IT pozice, nebo recruiter, který se rád IT oblast doučí

- plynulá znalost češtiny/slovenštiny i angličtiny je určitě nutností

- sebevědomá osobnost, kterou neodradí první nezdar

- vašim koníčkem jsou počítače či programování

Nabízíme:

Co nabízíme?

- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti

- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační mzdové ohodnocení

- řadu benefitů - 28 dní volna celkem, možnost home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod

- práci v centru Prahy, jaké to u nás ve společnosti, můžete vidět na stránkách www.manpower.cz/nas-tym

- příležitostí k rozvoji – propracovaný systém zaškolení a následné vzdělávání

- možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností

- nástup možný ihned

  • Praha
  • Bc. Blanka Březinová
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Fitness na pracovišti
Zveřejněno: 26. dubna
Nutně vás hledají
  • Braník, Praha
  • K2 moto s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Brno
  • Jan Křetínský
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. dubna
  • Chodov, Praha
  • AspectWorks, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 16. srpna
  • Mladá Boleslav
  • Mgr. Petr Kmošek
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Praha
  • ARTIN, spol. s r.o.
Zveřejněno: 3. prosince
  • Praha
  • E.E.T. One, a.s. v likvidaci
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Celá ČR
  • ELIT CZ, spol. s r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 23. května
  • Praha
  • ELTODO, a.s.
Zveřejněno: 1. července
  • Přelouč
  • SMART Career s.r.o.
Zveřejněno: 20. června
  • Slovensko
  • Hello Innovation, s.r.o.
Zveřejněno: 16. července
  • Brno
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 25. července
  • Praha
  • Tabella s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. prosince
  • Ostrava
  • PEMIC BOOKS a.s.
Zveřejněno: 9. prosince
  • KM Career s.r.o.
  • Brno
Zveřejněno: 30. srpna
  • Žďár nad Sázavou
  • TOKOZ a.s.
  • od 14 600 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Liberec
  • Školní jídelna GASTRON - Zuzana…
  • 14 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 1. září

Coweo Technologies s.r.o., Bc. Blanka Březinová, K2 moto s.r.o., Lagerris a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Crocogarden z.s., Talentinno s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Česká spořitelna, a.s., GastroAgency s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., Neztrácej čas s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Účetní, HR manager, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Osobní trenér / trenérka, Trenér / Trenérka, Výživový poradce / poradkyně, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Animátor / Animátorka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Vzdělávací specialista / specialistka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Finanční specialista / specialistka

Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Braník, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Vokovice, Praha 4 - Libuš, Praha 4 - Krč, Praha 7 - Holešovice, Praha 1 - Staré Město

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

AJ benefit benefity bonus cíle činnost data den doba dopis EU flexibilní hledám hodnocení home office HR interní IT kancelář kandidát komunikace kurz kurzy LinkedIn mezinárodní mobil Most motivační dopis možnost mzda náplň práce obchodní Office ohodnocení pozice práce pracovní pracovní doba RECRU recruiter rozvoj SOU společnost společnosti stravenky školení teambuilding vhodný vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost životopis agent anglické cafeterie cíl české dar databáze díl doby kontakt kov motivační mzdové náplň národní obchod oblast oblasti osobnost personální počítač portál portály PR pracovní doby prezentace profesní profi program příležitost systém technické trh tým volna zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zdroj zkušenost