Pečující osoba v dětské skupině

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu určitou 1. 7. 2021 — 31. 8. 2022)
Lokalita Rudná, okres Praha-západ
Firma Lupínek z.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 21.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do www.centrumlupinek.cz hledáme 2 posily do našeho týmu.

Požadujeme:

  • nutná kvalifikace dle zákona o dětských skupinách
  • dále 18+
  • dobrý zdravotní stav a bezúhonnost
  • láska k profesi
  • příjemný vzhled a milé vystupování

Náplň práce:

  • péče a výchova o děti od 24 měsíců do 3,5 let
  • příprava a realizace denních programů a aktivit pro děti předškolního věku

Nabízíme:

  • max 8 hodinová pracovní doba
  • příjemný kolektiv
  • finanční růst
  • možnost služebního automobilu

nástup ihned :) vhodné pro absolventy
Start na dobu určitou – po roce na dobu neurčitou